Вибір редакції: 5 книг серпня
Альбоми легендарних fashion-фотографів, піввікова історія Valentino та перша книга українського видавництва BOOKSHA
Tim Walker: Story Teller
Роботи британського fashion-фотографа та кінорежисера заворожують своїми казковими сюжетами. Ексцентричні знімки Тіма Вокера для Vogue, Harper's Bazaar, W Magazine і найпрестижніших лондонських галерей наповнені сюрреалізмом, метафорами та іронією.

В цьому альбомі зібрані знакові роботи одного з найнеординарніших фотографів сучасності, який створює цілі театральні шоу для своїх зйомок. На сторінках альбому можна побачити Альбера Ельбаза в кролячих вухах, Агнесс Дейн в піщаних дюнах Намібії, Александра Макквіна і memento mori серед черепів і сигарет, Хелен Бонем Картер з пляшкою дієтичної коли, а також Стеллу Теннант в рожевій хмарі серед рододендронів в англійському саду.

Передмова до книги написана музикантом Кейт Буш, вступ — письменником Робіном М'юїром, а післямова — самим Тімом Вокером.

Art: The Definitive Visual Guide
Від класичного грецького мистецтва й італійського Відродження до прерафаелітів і майстрів імпресіонізму — в цьому альбомі зібрані 2500 найзначиміших картин і скульптур світу всіх часів. Відчуйте силу мистецтва і познайомтеся з більш ніж 7000 художниками, включаючи Леонардо да Вінчі, Пікассо, Ван Гога та Моне за допомогою детального аналізу їхніх шедеврів.

Книга створена в співпраці з найбільшою художньої бібліотекою в світі Bridgeman під редакцією британського експерта з історії мистецтва і телеведучого Ендрю Грем-Діксона.

Peter Lindbergh. Azzedine Alaïa
Поки в Парижі проходить виставка Пітера Ліндберга й Аззедіна Алаї, пропонуємо зануритися в паризький флер з книгою, що супроводжує виставку двох геніїв.

Цей фотоальбом — візуальне дослідження спільних проєктів німецького фотографа і ліванського дизайнера, яких об'єднала любов до чорного кольору та природної краси.


Над збіркою працювали директор Музею сучасного мистецтва Парижа Фабріс Ерготт, історик моди та куратор галереї Fondation Azzedine Alaïa Олів'є Сайяр і фотограф Паоло Роверсі.
Valentino: Themes and Variations
Його вишукані моделі носить молодий Голлівуд і вибирають представники вищого світу в різних країнах. Ця книга розповідає про піввікову історію римського дому haute couture, визнаного Синдикатом високої моди.

Том, опублікований з нагоди престижної виставки в знаменитому відділі костюмів Museé des Arts Decoratifs в Парижі, присвячений найбільш знаковим творінням Валентіно Гаравані з варіаціями відомих тем — об'ємів, ліній, текстур і різних мотивів, включаючи геометрію, складки та квіти.

У розділі «Валентіно про Valentino» можна дізнатися про дизайн культових суконь від першої особи. Коментарі кутюр'є зробили цю публікацію унікальною для вивчення Valentino як культурної та художньої ікони.

UPHA Made in Ukraine
57 фотохудожників і 82 проєкти — в першій книзі видавництва BOOKSHA зібрані роботи учасників групи Українська фотографічна альтернатива, які документують важливі метаморфози в Україні та світі, а також формують уявлення про розвиток фотографії вітчизняними авторами.

Команда BOOKSHA виділила основні напрямки, в яких працювали представники об'єднання, — це рефлексії на політичні та соціальні зміни, фіксація важливих етапів формування суспільства в Україні, війна, вплив релігії на свідомість, критика наслідків економічних потрясінь, дослідження гендеру, тілесності і сексуальності.


Від гіду по чоловічому стилю до збірника легендарного стрітстайл-фотографа

Інтерв’ю з першим українским fashion-фотографом, який переміг в британському конкурсі Vogue Talents

Made on
Tilda