AWAYTOMARS — сила спільного дизайну
Інноваційний проєкт об'єднує сотні креативних фахівців з усього світу, щоб створювати моду майбутнього
Якщо зазвичай модні колекції тісно пов'язані з ім'ям конкретного дизайнера або креативного директора, то AWAYTOMARS відмовляється від індивідуального успіху на користь колективного. Стійкість, демократичний дизайн і колаборації в fashion-індустрії — головні пріоритети платформи.

Засновник AWAYTOMARS Альфредо Оробіо хотів дати можливість молодим дизайнерам, які не мають коштів, зв'язків і технічних навичок, пробитися в світ моди і втілити свої ідеї нарівні з визнаними художниками, які також беруть участь в проєкті.

Саме з ідей починається створення кожної колекції AWAYTOMARS. Спочатку команда приймає заявки (а це близько 1000 ідей кожен раз), з яких відбирає 10-15 дизайнів для роботи. AWAYTOMARS бере на себе складне технічне завдання по створенню прототипів цих дизайнів, а також фінансує виробництво та займається просуванням і маркетингом. Коли вироби починають продаватися, всі учасники процесу отримують прибуток.

Сьогодні спільнота об'єднує більше 15 000 дизайнерів і охоплює більше 90 країн.

Остання колекція AWAYTOMARS під назвою RELATIVITY натхненна подорожжю до центру чорної діри — моментом, коли все, що ми знаємо про Землю, починає втрачати свою форму і колір. Дизайнери пропонують уявити, як буде викривлятися звичний одяг під впливом величезної сили.

Відкриваємо рубрику, присвячену кращим світовим роботам в області digital art

Інститут костюма готує відразу дві виставки

Редактори fashion-медіа, критики і стилісти

Made on
Tilda