Віртуальну сумку Birkin продали як NFT за $23,500

Аукціон відбувся на онлайн-платформі Basic.Space
Дизайнери та художники з Лос-Анджелеса Мейсон Ротшильд і Ерік Рамірес створили цифрову версію культової сумки від Hermès Baby Birkin. Анімаційне відео розміром 2000 × 2000 пікселів виставили на аукціон у вигляді NFT (токен, який дає ексклюзивне право власності на цифровий об'єкт).

Усередині прозорої сумки зображено розвиток людського ембріона протягом 40 тижнів вагітності. Ставки на Basic.Space почалися з $300 і виросли до $23,500.

Нагадаємо, що вперше знамениту модель Birkin випустили в 1984 році спеціально для актриси та співачки Джейн Біркін. Якщо вірити легенді, вона опинилася в одному літаку з головою правління Hermès Жаном-Луї Дюма, коли під час польоту з її сумки випало все, що в ній знаходилося. Джейн поскаржилася на те, що не може знайти місткий дизайн, і незабаром модний будинок представив перший екземпляр сумки, за якою вже 37 років шикуються в чергу статусні жінки з усього світу.

Сьогодні в якості інвестицій і предметів колекціонування розглядають не тільки фізичні речі, а й твори діджитал-мистецтва. Тому Blur продовжує стежити за розвитком ринку NFT.

Інноваційний проєкт об'єднує сотні креативних фахівців з усього світу, щоб створювати моду майбутнього

Вони досліджують природу реальності та співпрацюють із легендарними брендами

Made on
Tilda