У Нью-Йорку відкривається виставка «Балерина: Муза сучасної моди»
В одному з головних fashion-музеїв США зібрали близько 80 нарядів — вироби паризьких кутюр'є, британських кравців та американських дизайнерів ready-to-wear
Легендарні дизайнери багато років зверталася до класичних балетів, таких як Жизель, Лебедине озеро та Спляча красуня для естетичного натхнення. 11 лютого в нью-йоркському Музеї інституту моди та технологій стартує виставка про вплив класичного балету на моду 30-70-х років. Серед експонатів — зразки Коко Шанель, Крістіана Діора, П'єра Бальман і Чарльза Джеймса, які перемежовуються з пачками великих балерин ХХ століття Анни Павлової та Марго Фонтейн. Також на виставці демонструють справжні концертні костюми та одяг для репетицій.
Відвідувачі побачать десятки предметів з постійної колекції MFIT, Музею Вікторії та Альберта, Лондонського музею, а також архівів Театру танцю в Гарлемі, Нью-Йоркського міського балету та фондів редактора та колекціонера моди Хеміша Боулза.
Виставка «Балерина: Муза сучасної моди» триватиме до 18 квітня 2020 року та буде супроводжуватися ілюстрованої книгою видавництва Vendome Press.
Made on
Tilda