У Домініканській Республіці проходить виставка «Бути Оскаром де ла Рента»
Організатори представили десятки знакових нарядів, архівні матеріали та документальний фільм
У Центрі Леона в Сантьяго відкрилася виставка, яка присвячена життю та творчості домініканського модельєра. В експозиції зібрані близько 50 нарядів Будинку Oscar de la Renta, створених для перших леді США та Домініканської Республіки, а також зірок світової величини, включаючи Хілларі Клінтон, Лору Буш, Опру Вінфрі, Сару Джесіку Паркер і Тейлор Свіфт. Крім того, на виставці представлені архівні матеріали та особисті речі дизайнера, 60 обкладинок журналів і книг з сукнями Oscar de la Renta, а ще півгодинний документальний фільм про модельєра за участю політика Генрі Кіссінджера, підприємця Майкла Блумберга, співака Хуліо Іглесіаса, головного редактора американського Vogue Анни Вінтур та інших друзів і шанувальників Будинку.
Куратор Сара Германн говорить, що виставка організована як розповідь-подорож по життю дизайнера: гості можуть дізнатися про життя де ла Ренти в Домініканській Республіці, Іспанії та Парижі. Він постає як дизайнер, публічна персона та благодійний діяч, який надавав допомогу дітям в Домініканській Республіці.

«Ця виставка не тільки про роботу Оскара в якості модельєра, але й, найголовніше, про його ранні дні дорослішання в Домініканській Республіці та про те, що він зробив для розвитку Пунта-Кана», — говорить генеральний директор Oscar de la Renta Александр Болен.

Модельєр пішов з життя в 2014 році в віці 82 років. За словами Болена, дизайнер неймовірно пишався своєю спадщиною. Тепер її можуть оцінити відвідувачі виставки, яка буде проходити в Центрі Леона до квітня 2020 року.
Made on
Tilda