Berg Fashion Library виповнилося 10 років
Провідна цифрова fashion-бібліотека для студентів і дослідників моди відзначає ювілей
Дизайнери, стилісти, культурологи, арт-куратори, історики та критики моди з усього світу звертаються до контенту Berg Fashion Library для своєї професійної діяльності. В онлайн-бібліотеці можна знайти міждисциплінарні дослідження, наукові факти та приголомшливий візуал з найбільших музейних колекцій світу з усіх аспектів одягу та моди — від передісторії до наших днів.

Бібліотека створена на платформі Bloomsbury Fashion Central і є володарем Дартмутской медалі, яка присуджується Американською бібліотечною асоціацією за довідкову роботу видатної якості та значимості. У цифровій бібліотеці зібрані понад 17 000 кольорових зображень і 100 наукових книг, музейний довідник, модна енциклопедія, унікальний архів виставок і навчальні ресурси з різних дисциплін.
Окрім Berg Fashion Library платформа Bloomsbury Fashion Central містить кілька баз даних з текстовими, фото- та відеоматеріалами. Наприклад, у відеоархіву зібрані близько 3000 оцифрованих модних показів, які проходили з 1979 до 2003 року в Парижі, Нью-Йорку, Лондоні та Мілані. Крім того, у Bloomsbury є власне книжкове видавництво.
Made on
Tilda