BEVZA: одяг, який не приховує жінку
Надихаємося чистими лініями та простими силуетами Найкращого дизайнера жіночого одягу за версією BFA 2019
Якщо Коко Шанель закохала нас в маленьку чорну сукню, то українська дизайнерка Світлана Бевза зробила знаковою маленьку білу сукню — нехай поки не для всього fashion-світу, але для свого бренду безперечно. У минулому році Бевза удостоїлася української професійної премії в сфері моди Best Fashion Awards 2019 як Найкращий дизайнер жіночого одягу.
Бренд BEVZA був заснований у Києві у 2006-му році. З тих пір він створює елегантні колекції, роблячи ставку на якісні тканини, строгий витончений крій та ідеальну посадку. Дизайнерка марки ніколи не любила надмірно строкатий одяг, який ховає саму жінку, тому простота й акуратність лежать в основі ДНК бренду. Команда віддає перевагу монохромним речам в мінімалістському стилі, а білий колір є знаковим в лінійках кожного сезону.
Біла сукня BEVZA — це must have для кожної жінки, що символізує абсолютну чистоту, мир і позитивний стан
Уже в 2007 році колекції прет-а-порте були представлені не тільки в Україні, але і в мультибрендових бутиках США, Великобританії, Китаю та Італії, а згодом український бренд потрапив в офіційний розклад Тижня моди в Нью-Йорку.
Instagram / bevza_svitlana
Сьогодні BEVZA прагне до стійкого виробництва: пропонує пуховики з анімалістичними принтами як альтернативу натуральним шубам і створює позачасові наряди, які зможуть носити і клієнтки бренду, і їхні дочки.

Лаконічні сукні та комбінезони BEVZA вибирають українські інфлюенсери та світові знаменитості: супермодель Белла Хадід з'явилася у вбранні бренду на благодійному вечорі Core x Let Love Rule Benefit, Дакота Джонсон — на червоному хіднику кінофестивалю в Марракеші, а Софі Тернер — на власному весіллі з Джо Джонасом.
Made on
Tilda