Пшеничне поле, хата і журавель: бренд BEVZA випустив светри з українськими символами
Принти натхненні знімками Стефана Лісовського та Надії Шаповал
Влітку команда вирушила в подорож-дослідження та зняла кампейн керамічних аксесуарів Nadiia for BEVZA. Фото, зроблені під час поїздки по Україні, перетворилися в принти для трьох зимових светрів українського бренду.
Fashion-фотограф Стефан Лісовський, який вже не один рік створює кампейни для BEVZA, зняв журавля, що летить в небі. З давніх часів українці називали цих птахів божественними посланцями. Вважалося, що навесні журавлі супроводжують немовлят, які готуються з'явиться на світ. А їхня міграція означає наближення зими чи весни.
Зображення пшеничного поля натхненне ще одним кадром Стефана. Дизайнер Світлана Бевза перенесла на светр символ миру, гармонії та процвітання.
Знімок карпатського будинку був зроблений випадково. Стиліст і засновниця бренду Nadiia Надія Шаповал сфотографувала хату, яка знаходиться недалеко від села Буковець в Івано-Франківській області. Будинок в українській традиції — символ щастя, благополуччя та єдності сім'ї. Наші пращури називали його «Берегиня», адже він захищає не тільки від холоду та зла, але й зберігає чистоту людської душі.

Він дає друге життя вінтажним або пошкодженим речам

11-ї української премії в галузі моди

Читаємо про Харківську школу фотографії, експериментальну моду та делікатну історію хутра

Made on
Tilda