Премію Best Fashion Awards 2021 вручать у чотирьох нових номінаціях
Заохочуючи інновації та соціальну відповідальність
Цьогоріч на нас чекає дванадцята Церемонія нагородження українською професійною премією Best Fashion Awards. Оргкомітет оновив список експертів і анонсував чотири нові номінації. Нагадаємо, що досягнення вітчизняних дизайнерів оцінюватимуть 27 інсайдерів — fashion-редактори, критики та fashion-стилісти.
Номінації Best Fashion Awards 2021
«Social Responsibility Award» — за небайдужість і активну громадянську позицію, внесок дизайнера у вирішення актуальної проблеми для країни, громадян чи окремих спільнот.

«The Best Fashion Innovation» — за інтеграцію новітніх технологій у колекції — виробництво, матеріали чи формат презентації колекції.

«The Support of Emerging Designers» — за активну діяльність у професійній підтримці молодих дизайнерів, внесок у розвиток нового покоління fashion-індустрії України.

«Saving Traditions of Artsinal Craft» — за внесок у збереження традицій використання ручної майстерності, застосування традиційних технік у сучасних колекціях та переосмислення національного спадку.

«The Best Womenswear Designer».

«The Best Menswear Designer».

«The Best Accessories Designer».

«Sustainable Fashion» (за підтримки DHL Express).

«The Discovery of the Year».

«The Breakthrough of the Year».
Премія Best Fashion Awards була заснована в 2010 році Ukrainian Fashion Week і журналом Zefir.ua, щоб створити інструмент об'єктивного визначення лідерів української модної індустрії. Минулого року кращих дизайнерів України нагородили онлайн. Переможцями Best Fashion Awards 2020 стали Bobkova, Ksenia Schnaider, Ruslan Baginskiy та інші дизайнери.

Свої колекції презентували учасники з України, Грузії та Литви

Гуляємо Метрополітен-музеєм із директором Інституту костюма

Made on
Tilda