Стартував перший в Україні та Східній Європі конкурс цифрової моди
Триває прийом заявок на участь у Big Beginners Digital-Only Fashion Contest
Fashion-дизайнери, стилісти, концепт-художники, 3D-візуалізатори та інші фахівці креативних індустрій запрошуються до участі в конкурсі цифрового одягу. Проєкт створено трьома організаціями: освітньою платформою Ukrainian Fashion Education Group, цифровою модною сценою Fashion Area та нашим професійним порталом для інсайдерів fashion-індустрії Blur.

Цифрова мода є одним із найперспективніших напрямків fashion-індустрії. Одяг, взуття та аксесури, що існують лише у віртуальному просторі, не забруднюють планету, але при цьому дозволяють поставати в різних образах у соціальних мережах і задовільняють потребу в самовираженні. Мета конкурсу Big Beginners — сприяти розвитку діджитал-моди та дизайнерів, які працюють у передовій сфері, та піднести їхню творчу уяву на наступний рівень. Ми прагнемо збудувати нову систему цінностей та підтримувати розвиток свідомої моди.
З 15 липня по 15 серпня 2020 року відбувається відбірковий етап Big Beginners. Оргкомітет приймає концепції та ескізи цифрових образів (одягу, взуття та аксесуарів). У конкурсі можуть взяти участь дизайнери та інші спеціалісти віком від 16 років. Приймаються як індивідуальні, так і групові роботи. Участь у конкурсі безкоштовна. 20 серпня буде оголошено півфіналістів Big Beginners, а фіналісти зможуть продовжити змагання з 25 серпня по 25 вересня.
Номінації конкурсу
1
Hyperreality | статична робота
2
Hyperreality | анімована робота
3
Imagination | статична робота
4
Imagination | анімована робота
5
Game Space & Cybersport | статична робота
6
Game Space & Cybersport | анімована робота
7
Digital Pattern | статична робота
8
Digital Pattern | анімована робота
У номінаціях Hyperreality приймаються роботи, які виконані в жанрі гіперреальність, де головним чином оцінюється вміння відтворювати речі в цифровому світі, максимально ототожнені з реальним одягом. У номінаціях Imagination оцінюються роботи, в яких не стримується уява — нереальні речі в нереальному середовищі, на які може не впливати гравітація та інші явища. Головне, аби проєкт мав чітку концепцію. В усіх номінаціях цифровий одяг может бути вбудованим чи не вбудованим в середовище.

Учасники можуть подавати заявки на необмежену кількість номінацій. Усі роботи мають бути авторськими.

Реєстрація на конкурс за посиланням.

Студенти-дизайнери створили віртуальне модне шоу

Для тих, хто хоче поринути в нефізичний світ діджитал-моди

Одна річ для кількох діджитал-образів

Made on
Tilda