Big Beginners Digital-Only Fashion Contest
Перший в Україні конкурс цифрової моди
Fashion-дизайнери, стилісти, концепт-художники, 3D-візуалізатори та інші фахівці креативних індустрій, настав час продемонструвати ваш талант усій країні!
Blur спільно з освітньою платформою Ukrainian Fashion Education Group і цифровою модною сценою Fashion Area запустив конкурс віртуального одягу.

Переможцями Big Beginners Digital-Only Fashion Contest 2020 стали:

Аліна Вовк
Андрій Колесніченко
Артем Петнезян
Марія Руденко
Марія Сопіна
Надія Коркіна
Олена Семененко
Юлія Семко

Гран-прі конкурсу отримали Альона Брюханова та Зоя Семенова.

До 15 серпня 2020 року оргкомітет приймав концепції та ескізи цифрових образів (одягу, взуття та аксесуарів). У конкурсі взяли участь дизайнери та інші фахівці в віці від 16 років як з індивідуальними, так і груповими роботами. Участь — безкоштовна.
Номінації конкурсу
1
Hyperreality | статична робота
2
Hyperreality | анімована робота
3
Imagination | статична робота
4
Imagination | анімована робота
5
Game Space & Cybersport | статична робота
6
Game Space & Cybersport | анімована робота
7
Digital Pattern | статична робота
8
Digital Pattern | анімована робота
У номінаціях Hyperreality приймаються роботи, виконані в жанрі гіперреальність, де головним чином оцінюється вміння відтворювати речі в цифровому світі, які максимально ототожнені з реальним одягом. У категоріях Imagination оцінюються роботи, в яких не стримується уява — нереальні речі в нереальному середовищі, на які може не впливати гравітація та інші явища. Головне, щоб проєкт мав чітку концепцію. У номінаціях Game Space & Cybersport оргкомітет приймає віртуальний одяг і аксесуари, розроблені для героїв відеоігор. Digital Pattern — це можливість продемонструвати принт або серію цифрових принтів, використовуючи складні градієнти, гіпернасичені кольори, ефекти піксалізації та інші прийоми.

У всіх номінаціях цифровий одяг може бути вбудованим або не вбудованим в середу. Учасники можуть подавати заявки на необмежену кількість номінацій. Всі роботи повинні бути авторськими.
Цифрова мода один з найбільш перспективних напрямків fashion-індустрії. Одяг, взуття та аксесуари, які існують тільки в віртуальному просторі, не забруднюють планету, але при цьому дозволяють поставати в різних образах у соціальних мережах і задовольняють потребу в самовираженні.

Мета конкурсу Big Beginners — сприяти розвитку діджитал-моди та дизайнерів, які працюють в передовій області, і підняти їхню творчу уяву на наступний рівень. Ми прагнемо побудувати нову систему цінностей і підтримувати розвиток свідомої моди.
Made on
Tilda