Бренд CALOR створює взуття за дизайном клієнтів
За допомогою онлайн-конструктора кожен може «зібрати» свої унікальні кеди
Новий український проєкт дозволяє вийти за межі обмежень мас-маркету. Шнурки, підошва, берці ... — бренд CALOR вручну виготовляє взуття за індивідуальним замовленням покупця. На сайті марки можна обрати одну з двох моделей унісекс і почати експериментувати з кожною деталлю. Наприклад, до синіх нашивок підібрати пурпурний язичок і коричневі блочки.
CALOR шиє взуття з натуральної італійської шкіри та замші, використовуючи гумову підошву. Власне виробництво бренду знаходиться в Києві.
Сьогодні ми єдині в світі пропонуємо два в одному — взуття індивідуального пошиття та індивідуального дизайну
Історія CALOR почалася лише півроку тому, але в засновниці бренду Ксенії Кондрат амбітні цілі: кожен сезон вона планує додавати на сайт нову модель і свіжі кольори, а також готується анонсувати колекцію сумок і ременів:

«Ми сподіваємося, що це не тільки креативне рішення для наших клієнтів, але й економія їхнього часу. Тепер їм не потрібно буде витрачати години на походи по магазинах у пошуку саме того, що вони хочуть. Вони зможуть вибрати будь-яку базову модель взуття у нас на сайті, підібрати для неї будь-яке колірне рішення та замовити її індивідуальний пошив, не виходячи з дому»,
— розповідає авторка проєкту.
Час, в який ми живемо, популяризує індивідуальність у всьому. Люди усвідомлюють, що хочуть бути особливими, а не купувати те, що є у всіх: типові замки, врізані в типові двері типових радянських квартир, залишилися в минулому
Ксенія каже, що коли клієнти вперше заходять на онлайн-конструктор, вони трохи губляться серед потенційних варіантів дизайну — хочеться все і одразу. Але потім починають аналізувати кольорову гаму свого гардеробу та обирають відтінки, які гармонійно поєднуються з більшою частиною їхнього одягу:

«Строкаті варіанти дизайну, зроблені спочатку, в результаті набувають спокійні повсякденні тони. Але це, звісно, залежить від людини, від її характеру і смаків. Іноді люди хочуть не просто змішання всіх кольорів, а й різні за колірним рішенням напівпари, які дійсно виглядають дуже оригінально. За весь час, що ми існуємо на ринку, в нас повторився тільки один дизайн — повністю біла пара. Це тренд і хороша база для конструювання модного образу».

Ще одна тенденція в замовленнях — однакові кеди для сім'ї: чоловіка і дружини, мами і доньки, тата і сина. До того ж, взуття індивідуального дизайну — це оригінальний подарунок. Ксенія відзначає, що значна частина замовлень припадає саме на подарункові сертифікати.
Ми не розраховуємо тільки на український ринок, модель бізнесу CALOR дозволяє працювати з клієнтами по всьому світу, де інтерес до речей індивідуального дизайну — це зростаючий тренд. І на сьогоднішній день у нас вже є клієнти в інших країнах, які замовили наше взуття та лишилися задоволеними якістю та комфортом
Made on
Tilda