Chopova Lowena: сюрреалістичне зіставлення старого та нового
Як англо-болгарський бренд Chopova Lowena працює з традиційним одягом
Випускниці Central Saint Martins Емма Чопова та Лаура Ловена дають друге життя забутим болгарським тканинам і національними візерунками. Дизайнери створюють плісировані спідниці та підвішують їх карабінами на шкіряні ремені, що нагадують пояси з декоративними металевими пряжками, які колись пов'язували поверх жіночого фартуха.

Емма виросла в Америці разом з болгарськими батьками, а Лаура родом з Великобританії. Поступово, протягом навчання на бакалавраті в Central Saint Martins, дівчат зв'язала любов до речей ручної роботи та традиційних ремесел. У пошуках матеріалів Чопова часто повертається в село своїх батьків — у гори за межами столиці Софії. Знайдені пледи, тартанові фартухи та старовинні тканини перетворюються в кілти та блузи з еклектичними спортивними елементами, що сповнені панківською безтурботністю.
Бренд Chopova Lowena з'явився лише кілька років тому, але як раз в той час, коли стійке виробництво одягу та речі з передісторією стали особливо актуальними. Дизайнери відмовилися представляти свої колекції на подіумі, натомість демонструють свій одяг в приватному порядку та в співробітництві з фотографом Шарлоттою Уельс створюють книги в твердій палітурці.
Made on
Tilda