Які глобальні зміни прискорилися під час спалаху коронавірусу
Що споживачам потрібно сьогодні?
Прогнозуючи тренди, ніхто не може враховувати непередбачувані чинники — війни, катаклізми та епідемії. Спалах COVID-19 зупинив «нормальне життя» в більшій частині світу: уряди закрили небо, обмежили пересування людей і ввели штрафи за порушення правил карантину. Світ вступив в період значної невизначеності споживачів, і після боротьби з коронавірусом бізнес навряд чи залишиться таким, яким був раніше. Які зміни в fashion-індустрії прийшли до нас швидше, ніж ми очікували?
У споживачів з'явилася пауза, щоб переосмислити життєві цінності та свої витрати
Через самоізоляцію мільйонів людей прискорюється процес діджіталізаціі продуктів і послуг
З метою безпеки покупці вимагають більшої відкритості від виробників: хто, де, як і з чого зробив мій продукт?
Дім стає багатофункціональним простором, який замінює ціле місто
Майбутнє з безпілотною доставкою товарів ближче, ніж нам здається
З'являються нові можливості для розвитку локального виробництва
У людства посилюється страх перед туманним майбутнім
Емоційні потреби виходять на перший план: бренди повинні пропонувати відчуття захищеності своїм покупцям
vogue.com
Страх і тривогу вже розглядали як ключові емоції, що будуть визначати вибір споживачів в найближчі роки. Поточні події прискорюють зрушення мислення: що буде з екологією, економікою та моїм здоров'ям? Бренди повинні працювати над продуктами та маркетинговими стратегіями, які підвищують почуття спокою, безпеки та благополуччя. Покупці будуть вибирати атрибути стабільності та захищеності, що відображають їхні особисті цінності.

Прозорість брендів стане одним із ключових чинників покупок. За даними опитування Nielsen, 49% споживачів будуть готові платити більше за якісні товари з гарантіями, які відповідають стандартам безпеки. Причому відсоток виявився вищим в країнах, де коронавірус вже справив значний вплив на здоров'я населення та економіку: у В'єтнамі та Китаї це 65% і 61% відповідно.
Здоров'я та безпека понад усе
Сьогодні санітайзери та респіратори цікавлять споживачів більше, ніж будь-які б'юті-продукти, тому ринку довелося негайно реагувати на зростаючий попит. Концерн LVMH оголосив про те, що фабрики, які випускають парфумерію для брендів Christian Dior, Givenchy та Guerlain, будуть виробляти дезінфікуючі засоби для рук. Світовий лідер індустрії розкоші безкоштовно передає антисептик французькій владі в області охорони здоров'я.
buro247.ua
Студенти Празької академії мистецтв, архітектури та дизайну замість одягу почали шити респіратори для лікарень, будинків престарілих та волонтерських організацій. Від студентських груп не відстають і великі бренди, включаючи Off-White та Marine Serre в коллаборації з Airinum. Захисні маски стали головним «аксесуаром» сезону. Чи могли ми передбачити такий must-have?
Off-White
Наслідки самоізоляції
Залишившись наодинці з самими собою, люди задаються питанням: що дійсно має першорядне значення в моєму житті та приносить справжню радість? Ми проводимо більше часу з сім'єю, готуємо домашні обіди, читаємо книги, які постійно залишали на потім, і менше турбуємося про різноманітність гардеробу, бо не відвідуємо ніяких заходів.

Коли люди повернуться в суспільний простір після припинення обмежень, бренди повинні будуть сфокусуватися на створенні відчуття повсюдного затишку. Інтер'єри магазинів, ресторанів та інших закладів повинні говорити «відчувай себе як вдома», а одяг бути універсальним, комфортним та функціональним.

Екстраверти, які звикли до постійного живого спілкування, та затяті мандрівники, можуть відчувати стрес і «брак повітря», тому компаніям варто сфокусуватися на створенні онлайн-продуктів, що викликають звичні емоції від спілкування та пізнання нового. Скористайтеся тим, що життя активно триває в інтернет-просторі та забезпечте користувачів ще більшою конфіденційністю та автономністю при наданні послуг.
Maison Margiela
Ті, що живуть в мережі
Онлайн-примірка 3D-аватарів одягу, взуття та аксесуарів — це те, у що дійсно варто вкладати, тому що споживачі будуть все більше і більше прагнути до доповненої реальності. Час знайти партнерів серед творців програмних забезпечень та відеоігор. Так, в кінці 2019 року Louis Vuitton представили капсульну колекцію League of Legends в партнерстві з Riot Games, в якій змішані цифрові та фізичні товари. Тим часом Tommy Hilfiger готуються перейти на 100% 3D-моделювання при створенні колекцій до 2021 року, а український бренд Casta пропонує приміряти окуляри з нової колекції онлайн за допомогою цифрових масок.
Tommy Hilfiger
Останнє китайське попередження
«В одному зі своїх недавніх інтерв'ю Юваль Ной Харарі сказав, що істотні позитивні зміни клімату можливі лише в разі глобального уповільнення економіки. Але на це ніхто не піде.

Уповільнення все ж таки трапилося та незалежно від нашого бажання. Схоже, людство недооцінило поновлювані можливості планети, яка може виробити антитіла до тіла під назвою HomoSappiens і «зчихнути нас разом з усіма марсоходами». Сьогодні вже очевидні позитивні зрушення в природі — від чистих водоканалів Венеції, фото яких вже облетіли весь Facebook, до чистого повітря над Китаєм, який зафіксували комічні супутники NASA (викид CO2 зменшився в середньому на 25%).

Саме час почати робити серйозні висновки. Попередження, яке ми отримали, занадто очевидне, щоб його ігнорувати. І тим не менше, я вважаю, що природа людська така, що змінюватися по своїй волі ми не схильні, та робимо це в разі супер крайньої необхідності. Коли вже ось зовсім-зовсім ... і є ймовірність, що не всі необхідні уроки будуть засвоєні».

Марина Лосева
Головний редактор Blur
Made on
Tilda