Netflix і New Balance створили кросівки зі вставками із справжнього метеориту
Ексклюзивну пару випустили до виходу фільму «Не дивіться вгору»
У грудні на Netflix вийшла науково-фантастична сатира Адама Маккея. Двоє астронавтів, яких зіграли Леонардо Ді Капріо та Дженніфер Лоуренс, намагаються врятувати Землю від метеориту, що наближається, і стикаються з тотальною байдужістю: уряд більше стурбований майбутніми виборами, а громадськість — особистим життям поп-зірок.

До виходу фільму стрімінговий сервіс Netflix, спортивний бренд New Balance та аукціонний будинок Sotheby's представили потрійну колаборацію — модель кросівок New Balance 550 під назвою Dibiasky (на честь персонажа картини Кейт Дібіаскі, яка відкрила комету).
Для створення взуття запросили майстра з кастомізації кросівок і засновника майстерні MattB Customs Метта Берджесса. Він інкрустував шкіряну пару 34 фрагментами справжнього метеорита Сеймчан віком близько 4,5 мільярда років, який знайшли у 1960-х у висохлому руслі річки в Магаданській області в Росії. Камінь складається з залізо-нікелевого сплаву із вкрапленнями напівпрозорого олівіну.
Дизайнер вирізав шматочки метеориту за гідроабразивною технологією (використовуючи струмінь води під високим тиском) і прикрасив космічними елементами основу шнурівки, бічні панелі та логотип у вигляді літери N.
Кросівки Dibiasky виставили на аукціоні Sotheby's із початковою ціною $13 200. Виручені кошти спрямують до фонду дикої природи WWF.

Оголошені дати нового сезону

Торкаємося позаземного мистецтва

Made on
Tilda