Цифрові художники: 5 натхнень липня
Ретро-естетика, фантастичні ландшафти та роздуми про сенс життя
FVCKRENDER
Роботи FVCKRENDER заворожують архітектурною геометрією, сяючими пейзажами майбутнього та кристалічними структурами. Самоучка з Канади розробляє ігри віртуальної реальності, створює обкладинки альбомів, музичні відео та візуал для концертів і живих виступів.

Серед клієнтів tech-digital художника — Кеті Перрі, Джеймс Леброн, Backstreet Boys, High Snobiety, Spotify, Dior, Puma, Hypebeast і багато інших.

Ian Brann
«Між порожнечею та красою», — так описує свою творчість графічний дизайнер і цифровий художник Ian Brann із Сантьяго, столиці Чилі.

Можливо, ви зможете легко змінити свій спосіб мислення і дій, але як щодо почуттів? Що якщо сенс втрачено назавжди? Наскільки реальними є ваші мрії, і що в них приховано? Замислюючись над подібними питаннями, Ян створює барвисті цифрові роботи. Серед них — Cold Blood, Infinite і Weak Point, які ви можете побачити в Instagram.
Catelloo Gragnaniello
Catelloo Gragnaniello — італійський цифровий художник і графічний дизайнер з Неаполя.

Майстерно працюючи з кольором і світлом, Кателлі поміщає своїх гуманоїдів у фантастичні контексти та переосмислює сцени творів високого мистецтва.

Художник вивчав графічний дизайн в Академії витончених мистецтв у Неаполі, а пізніше пристрасть до технологій привела його в світ 3D. Сьогодні Кателлі є співзасновником колективу художників Mandria Studio та продовжує шукати нові шляхи самовираження.

Klarens Malluta
Існування, час, Бог, людський розум, занепокоєння та сенс життя — в своїх роботах Кларенс Маллута ділиться думками і почуттями на ці теми. Автору подобається експериментувати з кольорами, використовувати ретро-ґлітч і тріпові візуальні ефекти.

Влітку 2017 року албанський художник-самоучка почав створювати цифрові твори кожен день, щоб відточити техніку та власний стиль. Цей челлендж дав йому можливість працювати з великою кількістю міжнародних клієнтів, проводити виставки і ділитися своїми роботами з більш широкою аудиторією.

Dorian Legret
Роботи французького цифрового художника Dorian Legret — це феєрверк фарб і психоделічних візерунків. На стиль автора вплинула естетика мікро-жанру електронної музики Vaporwave з ностальгічним баченням ретро-культури 1980-90-х і в той же час іронічним ставленням до неї — з її відеоіграми, рекламою та технологіями.

Надихаючись яскравою візуальною естетикою, Доріан експериментує з абстрактними образами та своїми улюбленими елементами — статуями.


Команда UFEG провела исследования и доказала, что углеродный след цифровой одежды в десятки раз ниже, чем физической

#finchARTshow объединит моду, современное искусство и AR-технологии

30 обложек к 30-летию независимости Украины

Made on
Tilda