Цифрові художники: 5 натхнень червня
Гуманоїди, міста майбутнього та людські пороки в роботах діджитал-авторів
aeforia
Кожна його робота — про колір, баланс та емоції. Цифровий художник і арт-директор з Монреаля Alexy Préfontaine, він же aeforia, поєднує сюрреалістичні пейзажі та цифрові портрети, впливаючи на почуття глядача.

Серед недавніх релізів aeforia — NFT-серія «П'ять страхів», обкладинка для альбому реп-виконавця Yung Gravy та графіка для модного бренду Bershka.

Алексі представляє не тільки персональні 3D-проєкти, а й колаборації з іншими художниками, включаючи Looping Lovers, про які ми вже встигли розповісти вам у нашій рубриці.

Hugo Johnson
Моушн-дизайнер і арт-директор Hugo Johnson спеціалізується на графіці для трансляцій, заходів та онлайн-контенту. Серед клієнтів 3D-художника — великі мовні компанії та бренди з усього світу, включаючи BBC, Audi і зимові олімпійські ігри 2018.

Х'юго створює унікальні цифрові композиції та циклічну анімацію, часто поєднуючи елементи класичного мистецтва й архітектури в сучасних діджитал-серіях.

Дизайнер народився в Дубліні, а сьогодні живе та працює в Лондоні, накопичивши більше 12 років професійного досвіду.

Auguste Lefou
Французький 3D-художник Auguste Lefou створює цифрові портрети, розмірковуючи про технологічне майбутнє та проблеми реального світу.

Дизайнер-фрілансер розробляє персонажів на основі андрогінної людської форми. За допомогою цих гуманоїдних істот Огюст порушує проблеми надмірного споживацтва, руйнування сімейних цінностей, забруднення навколишнього середовища та втечі в віртуальну реальність.

Janis Sne
«Я вважаю, що всі ми є творцями нашої власної реальності — вона просто вбудована в вашу ДНК!» — впевнений 3D-художник і дизайнер Janis Sne. Дотримуючись цієї внутрішньої пристрасті до творчості, він досліджує незвідані території в дизайні та концептуальному мистецтві.

Розробляючи спортивний одяг та взуття, дизайнер ставить під сумнів кожен аспект дизайну, адже часто інновації виникають на межі можливого та неможливого. В реальності художника складність цифрового програмного забезпечення поєднується з простотою дизайну.

Sam Madhu
Твори цифрової художниці Sam Madhu родом з Індії натхненні злиттям елементів Сходу і Заходу, похмурими містами-антиутопіями, богами та давніми символами.

Її дебютна колекція FINAL PRAYER, що представлена на платформі Nifty Gateway, переносить у футуристичний світ, в якому правлять темні механічні божества.

Серед клієнтів Сем — adidas Originals, Reebok, Puma, Levi's, Sony Music, Samsung і Mariott Group.


Інноваційний проєкт об'єднує сотні креативних фахівців з усього світу, щоб створювати моду майбутнього

Команда UFEG провела дослідження та довела, що вуглецевий слід цифрового одягу в десятки разів нижче, ніж фізичного

Енциклопедія дизайну та історії культових модних домів

Made on
Tilda