Цифрові художники: 5 натхнень березня
Мода та мистецтво завжди йдуть поруч. Ми би хотіли, щоб в 21 столітті молоді дизайнери надихалися передовим цифровим мистецтвом, яке вже має колосальний вплив на моду. Тому Blur відкриває нову рубрику, присвячену кращим світовим роботам в області digital art
Stepan Ryabchenko
Художник з Одеси Степан Рябченко отримав світову популярність і визнання в області цифрового арту та медіамистецтва. Його роботи можна побачити не тільки в digital-форматі, а й наживо на престижних виставках в Україні і за кордоном — зокрема, в Українському національному музеї та PinchukArtCentre, в лондонській Saatchi Gallery та Ludwig Museum в Будапешті.

Серед найвідоміших серій художника — «Калейдоскоп», «Комп'ютерні віруси» та «Віртуальні квіти». Архітектор цифрового простору створює віртуальну флору, ландшафт і героїв, які взаємодіють один з одним в своєму мікросвіті.

Ще в 2015 році цифровий художник увійшов до списку Forbes «30 до 30». Сьогодні Степан є головним куратором творчого об'єднання «Арт Лабораторія», а також автором міжнародної виставки в віртуальному просторі «Strange Time». Проєкт був запущений в травні 2020-го за принципом живого організму — платформа розширюється завдяки роботам художників з усього світу та покликана стати «художньою протиотрутою».
Marc Tudisco
Німецький цифровий художник із Гамбурга Марк Тудіско вже багато років співпрацює з MTV, Apple, Nike, Google, Adidas і іншими компаніями. На його сторінці в Instagram із 280 тис. фоловерами можна побачити епатажні та сюрреалістичні 3D-роботи на тему їжі, моди і технологій.

Створюючи статичних і анімованих персонажів, Марк експериментує з яскравими кольорами, металевим блиском і райдужними переливами. Художник з'єднує гіперреалістичність і фантазійні зображення об'єктів у різних сюжетах, часто «перекроюючи» людське тіло.
Antoni Tudisco
Ще один знаменитий німецький AD + 3D ілюстратор — брат Марка — Ентоні Тудіско.

Rolling Stone, Apple, Gucci, Nike, Versace, Audi, Highsnobiety ... — іменитих клієнтів Ентоні можна перераховувати ще дуже довго. У портфоліо художника входять кампейни, музичні кліпи та айдентика каналу MTV Worldwide. Спеціалізуючись на комп'ютерній графіці, Тудіско створює роботи в барвистому, зухвалому та сюрреалістичному стилі для провідних брендів світу моди, технологій і культури.

Ентоні почав експериментувати з дизайном ще в 13 років, створивши аккаунт на MySpace, а в 16 запустив власну лінію одягу Manila apparel, продаючи футболки та худі з принтами. Рік за роком Тудіско вдосконалював власну естетику, що сьогодні стала впізнаваною по всьому світу.
newk3d
Норвезький 3D-художник і моушен-дизайнер newk3d кожен день публікує нову роботу в своєму Instagram. Він ділиться своїм візуальним мистецтвом вже більше 500 днів поспіль.

Newk3d використовує неонові кольори й ефект iridescent, звертаючись до стилю кіберпанк і ретрофутуризму. Багато творів художника присвячені темі трансгуманізму — теорії про те, що людство може розвиватися за межами своїх нинішніх фізичних і розумових обмежень, особливо за допомогою науки і технологій.
Aaron Kaufman
Мультидисциплінарний художник Аарон Кауфман створює вражаючі та динамічні цифрові роботи, надихаючись своїм оточенням і повсякденним життям. Він розбирає і аналізує концепції та шаблони, щоб зібрати їх заново за допомогою 2D/3D-графіки.

Графічний дизайнер та ілюстратор живе і працює Монреалі. У 2011 році Аарон отримав ступінь бакалавра мистецтв в Університеті Конкордія і почав працювати з численними клієнтами над створенням дизайнів, реклами та національних кампаній. Роботи художника представлені в StyleBiblio, Fubiz, Betype, Typography Daily, Designspiration та інших виданнях, а серед його клієнтів — комерційні бренди та фестивалі, а нещодавно Кауфман поділився своєю першою роботою в напрямку кріптоарт.

О влиянии революционного духа на женскую моду

От исследования богемы до книги, посвященной женщинам-дизайнерам

Made on
Tilda