Цифрові художники: 5 натхнень серпня
Роботи, які розширюють межі уяви
Vini Nascimento
Як в епоху цифрових технологій розширюються уявлення про красу і візуальну ідентичність? Саме це досліджує дизайнер, 3D-ілюстратор і арт-директор Vini Nascimento з Торонто.

У його витворах можна побачити вплив міфології та народного мистецтва, сучасної моди, наукової фантастики та футуристичного кіберпанку: «Робота виключно в цифровому середовищі дає мені свободу досліджувати ідеї, форми, матеріали і текстури, які не обмежені фізичним світом. Мені цікаво, як цифрові технології допоможуть сформувати постлюдську естетику».


Vini — володар премії Beautiful Bizarre Art Prize 2020 в області цифрового мистецтва і співпрацює з такими компаніями, як Microsoft, Facebook, Zoom, Adobe і Nike.
Chris Bjerre
Chris Bjerre — дизайнер і режисер із Сан-Франциско з більш ніж 15-річним досвідом роботи в індустрії анімованої графіки.

Мультидисциплінарний митець працює над рекламними роликами, музичними кліпами, кат-сценами і художніми фільмами, а також займається проєктами віртуальної реальності та експериментальним дизайном.

Zhemin
Zhemin — графічний і моушн-дизайнер із Гуанчжоу, в роботах якого можна побачити різноманітні об'єкти — від стрітстайл одягу та гіперреалістичних квітів до пластикового поп-корну і «М'яких годинників» Сальвадора Далі.

«Мені цікаво створювати свіжий і значимий візуальний контент, вивчати нові техніки і працювати з різними стилями», — презентує себе художник на платформі Foundation.
Falreng
Удень Gaël Fragne працює інженером-енергетиком, а ввечері створює віртуальні витвори мистецтва під ніком Falreng.

З 2019 року французький 3D-художник самоучка готує по одній роботі кожного дня, що допомагає йому розвивати свій абстрактний і в той же час футуристичний стиль. Сьогодні Гаелю подобається створювати сюрреалістичні рендери, використовуючи світловідбиваючі та дзеркальні матеріали.
Vladislav Solovjov
Nike, Kenzo, Каннський кінофестиваль, Mercedes, Red Bull — Владислав Соловйов співпрацює з гучними іменами світу моди, мистецтва і комерційними брендами.

Моушн-дизайнер, мультидисциплінарний арт-директор і режисер із Санкт-Петербурга сьогодні живе і працює в Лондоні. Експериментуючи з 3D-анімацією, художник завжди переслідує одну ідею — «розширити межі уяви та знайти істинний баланс між комп'ютерним мистецтвом і реальним світом».

#finchARTshow об'єднає моду, сучасне мистецтво і AR-технології

З 2 по 5 вересня українські дизайнери знову представлять колекції в phygital-форматі

Made on
Tilda