Цифрові художники: 5 натхнень грудня
Торкаємося позаземного мистецтва
Стихія французького NFT-художника Ліама Паньє — космічний простір. Ліам експериментує з дизайном костюмів астронавтів, які здійснюють міжгалактичні подорожі, зображує свої версії міфічних істот, флори та джерел світла на інших планетах.
Мультидисциплінарний дизайнер і арт-директор з Болоньї Саверіо Кану вважає, що немає нічого реального, тому можливо все.

24-річний митець, також відомий як DirtySabbyo, розвивається як графічний і 3D-дизайнер, створюючи своїх інопланетних героїнь у модних образах, а також більш приземлений візуальний контент, включаючи оформлення альбомів музичних виконавців.

Одну з робіт DirtySabbyo — постер під назвою «Simple people with complex mind» — можна побачити у віртуальному просторі галереї Neologia, що демонструє мистецтво нового покоління італійських дизайнерів.

«Я спотворюю речі, а потім роблю їх гарними».

3D-художник з Торонто Everlasting працює у музичній індустрії, створюючи обкладинки для альбомів та синглів. А ще автор експериментує з цифровими портретами, модними образами й абстрактними витворами мистецтва, використовуючи такі програми, як Marvelous Designer, Cinema 4D, Houdini та Octane Render.

У списку клієнтів художника з Мічигану Морада Енаєт — актриса та співачка Віллоу Сміт, виконавці Lil Bubblegum, YNW Melly та Ryster.

Автор спеціалізується на 3D, AR, VR та графічному дизайні, працює продакт-менеджером інтернет-студії 1-800-NUMBER і входить до міжнародної креативної спільноти Team Black Cat, що об'єднує вже понад 40 художників з усього світу, які створюють 3D і 2D мультимедіа.

Мораду безперечно вдається fashion-контент. Дизайнер одягає цифрових моделей у переливчасті штани та пухнасті шуби, до яких хочеться доторкнутися через екран.

Більше діджитал-гламуру можна знайти на сторінках Мустафи Мільковича зі Швейцарії — ще одного художника з Team Black Cat і засновника студії Next Hype, що займається мультимедійним виробництвом.

Під час карантину Nes100pro почав працювати над NFT-серією Ronas Hand, яка присвячена суспільству, стурбованому стерильністю: ми захищаємо себе гумовими рукавичками, але не перестаємо красуватися предметами розкоші та взаємодіяти з мистецтвом на екрані.

Обкладинка — Nes100pro.

Поринаємо у віртуальні світи лідера українського медіамистецтва

Оголошені дати нового сезону

Made on
Tilda