Drest: перша в світі luxury fashion гра
Додаток для тих, хто любить експерименти та челенджі в fashion-стайлінгу
Інтерактивна платформа Drest, запущена екс-головним редактором британського Harper's Bazaar і журналу Porter Люсі Йоманс у співпраці з ритейлером Farfetch, дозволяє спробувати себе в ролі стиліста. Кожен день гравці отримують завдання по створенню образів з використанням одягу, взуття та аксесуарів провідних світових брендів люксового сегмента. Чудова можливість експериментувати з асортиментом Farfetch на віртуальних аватарах.

Після реєстрації ви отримуєте віртуальні гроші — Drest Dollars, якими оплачуєте покупки в процесі стайлінгу, а також Photoshoot Hours, за допомогою яких переходите до нових модних випробувань. У кожному тематичному челенджі потрібно скласти образ у певному стилі чи для конкретного випадку. Коли ваша цифрова модель готова, вона відправляється на віртуальну фотосесію — знімки з'являються в вашому профілі та стають доступними для всіх гравців Drest. Як і в соціальних мережах, користувачі можуть ставити один одному лайки за створені образи.
Одне з випробувань розроблено Gucci, які виступають партнерами додатку. Бренд пропонує скласти образ у дусі 60-х для героїні, яка відправляється на відкриття нового клубу в Сохо. Вона обов'язково повинна з'явиться з сумкою Gucci Sylvie, а також ви можете вибрати для неї міні-спідницю, плаття або шорти.

Після успішно пройдених челенджів ви заробляєте бали і ваш рахунок поповнюється, але якщо ви не впоралися з завданням і неправильно розподілили бюджет, доведеться придбати «Валютний пакет» — уже за реальні гроші. До речі, ви можете втілити свої творіння в життя та робити справжні покупки прямо з розділів «Список бажань» або «Гардероб», натиснувши кнопку «Переглянути онлайн». При цьому аватари DREST Fit Model допоможуть визначитися з потрібним розміром.
Instagram/drest
Крім одягу, взуття та аксесуарів актуального сезону в грі можна вибирати фони, стікери, макіяж і реквізит. Безкоштовний додаток із внутрішніми покупками є в App Store і Google Play.

Користувачі сайту представили свої версії сукні з колекції Alexander McQueen S/S 20

На сайті музею можна побачити десятки тисяч експонатів

Студенти-дизайнери створили віртуальне модне шоу

Made on
Tilda