Dutch Design Week 2020 проходить у віртуальному просторі
В онлайн-програмі — 3D-виставки дизайнерів з усього світу
З 17 по 25 жовтня можна відвідати онлайн один із найвідоміших тижнів дизайну. Мистецтво і технології зливаються в проектах незалежних дизайнерів, студентів і великих компаній — від IKEA до Philips. Темою 19-й Dutch Design Week стала «Нова близькість». Фестиваль досліджує нові форми взаємин один з одним і навколишнім світом.

Covid-19 змусив замислитися про рішення серйозних соціальних проблем, про які ми знали вже давно, таких як зміни клімату, нерівність і бідність. Використовуючи творчий підхід, учасники DDW вигадують нові концепції, які дивують, надихають і спонукають діяти.
Dutch Design Week 2020
Дизайнери демонструють нам, як ми можемо ставитися один до одного і до світу в цій новій реальності
Виставки, воркшопи, семінари, нетворкінг, DDW Talk, нагородження переможців Dutch Design Award та інші віртуальні активності можна відвідати, не виходячи з дому. Цього року оргкомітет відкрив вільний доступ для всіх онлайн-відвідувачів. Щоб побачити проекти, потрібно просто зареєструватися на сайті.

Хоча фестиваль демонструє всілякі аспекти дизайну, DDW наголошує на експериментах, інноваціях та крос-дисциплінарних проектах, а також приділяє особливу увагу розвитку молодих талантів.
Наша цель — показать, как дизайнеры со всего мира формируют позитивное будущее, и укрепить позиции датских дизайнеров
Dutch Design Week проходить кожного жовтня в нідерландському місті Ейндховен. На наймасштабніший дизайнерський івент в Північній Європі з'їжджаються близько 350 тисяч відвідувачів з усього світу, щоб побачити більше 2600 робіт дизайнерів. По всьому місту влаштовують виставки, лекції, дебати та інші заходи. Через пандемію DDW 2020 повністю перенесли в цифровий простір.

Інсайдери обговорювали проблеми індустрії в віртуальному Grand Palais

Дизайн локації натхненний шістьма моделями бренду

Переможницею стала Тесс Ван Залінґе з Нідерландів

Made on
Tilda