Український бренд DZHUS продемонструє колекцію «Physique» на Тижні моди в Парижі
Кожен показ DZHUS — це перформанс, на якому штани перетворюються в сумку, куртка — в капелюх, а сукні — в комбінезон. 6 жовтня дизайнер Ірина Джус продемонструє трансформації своїх багатофункціональних речей із колекції весна-літо 2022 на показі в Культурному центрі Посольства України у Франції. Також на шоу відбудеться міжнародна прем'єра фільму «Exhibitionism». Музику для презентації і fashion-відео написав авангардний американський музикант EYIBRA.
Колекція універсального одягу й аксесуарів «Physique», яка була створена за підтримки Українського культурного фонду, іронізує над стереотипами про людську зовнішність і одночасно — над перебільшено оптимістичними новими тенденціями. DZHUS протиставляє культ тіла розширенню прав і можливостей, використовуючи символічно сексуалізовані силуети з гротескними пропорціями. Дизайн комірів і кишень нагадує форму грудей, а плісировані капюшони, що схожі на перуки, відсилають до одержимості волоссям у масовій культурі.
З кожною новою колекцією бренд продовжує розвивати свою концепцію уніфікованих предметів гардероба, винаходячи безпрецедентні способи використання, здавалося би, базових речей. Дізнайтеся більше про підхід DZHUS в нашому інтерв'ю.

Інтерв’ю з першим українским fashion-фотографом, який переміг в британському конкурсі Vogue Talents

Спідниці, які вловлюють час

Гуляємо Метрополітен-музеєм із директором Інституту костюма

Made on
Tilda