Виходить перший довідник української моди
Fashion Directory of Ukraine розповідає про людей, які створюють індустрію моди в нашій країні
Редактор відділу моди українського Harper's Bazaar Антон Єременко та історик моди і fashion-критик Зоя Звіняцьківська вирішили надати цілісне уявлення про українську моду як сформовану креативну індустрію.

Автори книги записали 100 годин інтерв'ю з 92 інсайдерами — дизайнерами, стилістами, фотографами, рітейлерами та іншими представниками галузі. Бесіди, які проходили в режимі прямих ефірів в Instagram, стали основою Довідника української моди. Реалізація проекту зайняла близько півроку. Книга створена за підтримки Українського культурного фонду.
Нагадаємо, що на старті проекту ми дізналися деталі про довідник у Зої Звіняцьківської. Співавторка розповіла, що список знакових інсайдерів, який ми побачимо в друкованій книзі, не буде остаточним. До нього увійдуть ті професіонали, які найбільше впливають на індустрію моди в 2020 році. В 2021-му картина може бути зовсім іншою, тому ключовою частиною проекту стане сайт fashiondirectory.com.ua. З 28 жовтня матеріали книги з'являться на ньому у вільному доступі. Онлайн-довідник буде оновлюватися щороку.

Вчимося «читати» моду в мистецтві та дізнаємося про передові текстильні розробки

Інсайдери обговорювали проблеми індустрії в віртуальному Grand Palais

Переможницею стала Тесс Ван Залінґе з Нідерландів

Made on
Tilda