Fashion Film Festival Kyiv 2020 відбудеться в онлайн-форматі
З 10 червня по 3 вересня
Програма фестивалю складатиметься з трьох частин: навчальної, практичної та конкурсної. 11 червня глядачам покажуть підбірку найкращих робіт з LA Fashion Film Festival, а 9 липня — з Buenos Aires International Fashion Film Festival.

У межах навчальної програми на YouTube-каналі Ukrainian Fashion Week пройдуть відеолекції та покази дайджестів кращих робіт міжнародних фестивалів на каналі Vimeo Ukrainian Fashion Week.

10 червня першою онлайн-подією Fashion Film Festival Kyiv стане Q&A live-сесія режисера та володаря Гран-прі FFFK-2019 Павла Буряка «Як зняти відео, що перемагають на міжнародних фестивалях. Короткі метри, музичні відео». Свої запитання можна залишати в коментарях під постами на сторінках фестивалю у Facebook та Instagram.

17 червня відбудеться Public Talk «Індивідуальний стиль: як його знайти? Де шукати натхнення та як не робити вторинний продукт». Павло Буряк розповість про це разом із режисером і переможцем FFFK-2018 Джорданом Блейді.

24 червня режисер Ігор Стеколенко проведе лекцію «Від ідеї до фінальних титрів: натхнення, режисерська розробка, робота у сфері кіно. Особливості виробництва у fashion-фільмах». Експерт розповість про сучасну кінореальності, джерела натхнення і власних орієнтирів в професії.
8 липня голова Департаменту креативу та діджитал-контенту ЦУМ Маруся Коваль поділиться досвідом використання fashion-відео в комунікаціях на своїй лекції «Перспективи fashion-фільмів: реклама чи мистецтво?»

5 серпня співвласниця та головна ідеологиня бренду Kachorovska atelier Аліна Качоровська, а також арт-директорка та продюсерка рекламної кампанії Woman X2 Марія Слензак прочитають лекцію «Fashion-фільм: поєднати соціальне, комерційне і творче».

Практична програма фестивалю складатиметься з двох подій:
1
На воркшопі «Shot On The Spot» режисери-початківці отримають можливість провести два дні на локації Ukrainian Fashion Week під час Тижня моди під керівництвом професійних тьюторів, аби зняти, змонтувати та представити глядачам короткі fashion-відео.
2
Творча резиденція «Невидима fashion-реальність» стане логічним продовженням минулорічного воркшопу «Shot On The Spot». Його найяскравіші учасники отримують можливість створити фільми про ключові професії fashion-індустрії, а автор кращої роботи виграє 10 000 гривень.
У рамках конкурсної програми покажуть шорт-лист фіналістів FFFK 2020. Міжнародне журі визначить володаря Гран-прі фестивалю — переможця в номінації Best Fashion Film, який отримає 50 000 гривень. Кращі учасники в номінаціях Best Fashion Story та Best Fashion Production виграють по 15 000 гривень.

Оргкомітет продовжує приймати роботи для участі в конкурсній програмі до 1 липня. Всі подробиці на сайті фестивалю.

Бонусом для глядачів стане показ фільму «Жан-Поль Готьє, з любов'ю». Завдяки картині режисера Яна Леноре можна дізнатися безліч фактів про кар'єру модельєра — як він пройшов шлях від своїх перших ескізів костюмів, створених на уроках в школі, до кутюрних колекцій та модних показів, про які говорить весь світ.

Заключною подією фестивалю стане церемонія нагородження переможців конкурсної програми Fashion Film Festival Kyiv 2020, яка відбудеться 3 вересня в онлайн-форматі.

Доступ до всіх подій безкоштовний.
Нагадаємо, що перший в Україні фестиваль-конкурс fashion-фільмів був заснований в 2018 році, щоб популяризувати цей жанр і сприяти розвитку та співробітництву режисерів, операторів, представників креативних індустрій з fashion-дизайнерами. Організатори проекту — FILM.UA Group і Ukrainian Fashion Week. Інтернет-подія пройде за підтримки Українського культурного фонду.

Ініціативу підтримують вже більше 1800 інсайдерів

Студенти-дизайнери створили віртуальне модне шоу

Blur продовжує розповідати про всесвітню ініціативу гравців моди

Made on
Tilda