В Україні стартує Fashion Film Festival Kyiv 2021 з новою номінацією
Єдиний український фестиваль, присвячений fashion-фільмам, відбудеться з 22 червня по 3 вересня
Цього року FILM.UA та Ukrainian Fashion Week знову проводять події онлайн. Організатори очікують ще більший інтерес до фестивалю як з боку вітчизняних дизайнерів і режисерів, так і від міжнародної спільноти кіновиробництва, яка працює в сегменті моди, оскільки в період пандемії fashion-відео стало одним з основних форматів презентації бренду та його колекцій. Тому оргкомітет створив ще одну актуальну категорію — Digital story.
Номінації FFFK-2021
Best fashion film
призовий фонд — 30 000 грн
Best fashion story
призовий фонд — 10 000 грн
Best productio
призовий фонд — 10 000 грн
Digital story
призовий фонд — 10 000 грн
Прийом конкурсних робіт триває до 21 липня 2021 року.

Програма FFFK-2021 складається з трьох частин — навчальної, практичної та конкурсної. В межах фестивалю відбудеться 4 лекції, 5 кінопоказів та воркшоп «Shot On The Spot» із майстер-класами та Q&A сесією. А головне, на учасників чекає знімальний день на локації Ukrainian Fashion Week під час Тижня моди. Режисери-початківці поринуть в атмосферу професійної модного заходу та отримають унікальну можливість зняти, змонтувати і представити глядачам короткі fashion-відео, використовуючи ресурси організаторів фестивалю під керівництвом тьюторів. Детальна інформація та реєстрація на воркшоп будуть оголошені в серпні на сайті FFFK.

Навчальний блок включає в себе віртуальний лекторій на YouTube-каналі FILM.UA, який розпочнеться 29 червня з лекції програмного директора Fashion Film Festival Kyiv і члена журі міжнародних фестивалів fashion-фільмів Петра Мамчича: «Історія розвитку фестивалів fashion-фільмів і актуальні тенденції жанру». Всі бажаючі зможуть заздалегідь написати питання спікерам під постом в Instagram фестивалю.

Глядачі Fashion Film Festival Kyiv побачать фільми-фіналісти 2021 року та програми «Фестивальні прем'єри», а також позаконкурсні роботи.

На завершення фестивалю 3 вересня відбудеться Церемонія нагородження переможців конкурсної програми FFFK-2021. Подивитися онлайн-трансляцію Церемонії можна буде на YouTube-каналі FILM.UA та на сайті фестивалю.

Fashion Film Festival Kyiv 2021 проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно.


Circular Fashion Summit відкрив прийом заявок на участь в ініціативі «Редизайн суспільства»

Твори мистецтва, що існують у власних всесвітах

ООН в Україні запрошує 40 спікерів для обговорення екологічних проблем

Made on
Tilda