Оголошено переможців Fashion Film Festival Kyiv 2021
Оргкомітет започаткував дві премії в номінаціях Best Fashion Story та Best Production — міжнародну та національну
Цей рік став рекордним для FFFK за кількістю поданих робіт — 380 fashion-фільмів із 55 країн світу. З них члени журі обрали 29 фільмів із 13 країн, і 3 вересня в Мистецькому Арсеналі відбулася Церемонія нагородження переможців з онлайн-трансляцією на YouTube-каналі FILM.UA.
Ґран-прі фестивалю — перемогу в номінації Best Fashion Film — отримав фільм «Sting Like a Bee», режисер Леон Балдуззі (Leone Balduzzi), Італія.

Міжнародну премію у номінації Best Fashion Story — «The Pulse of the Spirit», режисер Ейке Беттінґа (Eicke Bettinga), Німеччина.

Національну премію у номінації Best Fashion Story — «Love Airlines», режисер Юрій Двіжон.
Юрій Двіжон
Міжнародну премію у номінації Best Production здобув фільм «The GG Marmont Book Club», режисери Талес Банзай та Каміла Корнельсен (Thales Banzai, Camila Cornelsen), Бразилія.

Національну премію у номінації Best Production — «Summer Days Off», режисерка Катерина Тюріна.

У номінації Digital Story, яка була започаткована цього року, журі відзначило український фільм «Frolov Stud», режисер Юрій Двіжон, дизайнер бренду — Іван Фролов.

Також компанія BRAUN підготувала спеціальний подарунок для авторки фільму «Unpacking» Ірини Джус за «порушення важливої соціальної теми — відповідального ставлення до навколишнього середовища». Режисери Jorj Jorburj та Ігор Даровський.
Ведучим Церемонії виступив Денис Мінін.

Нагадаємо, що засновники єдиного українського фестивалю fashion-фільмів — Ukrainian Fashion Week і FILM.UA. FFFK-2021 пройшов за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Інтерв’ю з першим українским fashion-фотографом, який переміг в британському конкурсі Vogue Talents

Студія представить нову колекцію «Заручені за часом» в форматі показу-містерії

Made on
Tilda