Жан-Поль Готьє провів останнє кутюрне шоу, присвятивши його 50-річчю своєї кар'єри
Показ на Паризькому тижні моди, який стане легендою
Кілька днів тому Жан-Поль Готьє приголомшив модну громадськість новиною про те, що він прощається з подіумом. І вже 22 січня французький дизайнер влаштував масштабну fashion-вечірку в театрі Шатле в рамках Тижня Haute Сouture в Парижі. Побачити прощальне шоу прийшли друзі та шанувальники Готьє, селебріті та інсайдери індустрії. У їхньому числі опинилися і дизайнери Крістіан Лубутен, Пако Рабан, Дріс Ван Нотен і Мартін Маржела.

Якщо під час свого першого показу в 1976 році Готьє продемонстрував близько 20 образів, то на фінальному шоу — в 10 разів більше. Кутюр'є нагадав про легендарний конічний бюстгальтер, створений для концертного туру Мадонни в 1990 році, про улюблені корсети, тільняшки та чоловічі спідниці.
Кутюрну колекцію сезону весна-літо 2020 модельєр присвятив своїм найбільш знаковим роботам, створеним за останні півстоліття
Надихаючись реальними людьми на вулицях, Жан-Поль Готьє ще в кінці XX століття запрошував для своїх показів моделей різної статі, віку, етнічної приналежності та гендерної ідентичності. Різноманітність і зухвалий провокаційний стиль давно стали частиною ДНК бренду нарівні з прагненням до стійкого виробництва та переробки матеріалів. На своє останнє шоу Готьє запросив як супермоделей (сестер Джіджі та Беллу Хадід, Ірину Шейк, Коко Рошу та Вінні Харлоу), так і знаменитих особистостей, які надихають дизайнера — від королеви бурлеску Діти фон Тіз до співачки Мілен Фармер.
Незабаром ми дізнаємося, що відбуватиметься після заключного fashion-шоу Jean Paul Gaultier — модельєр пообіцяв, що Haute Couture продовжиться з новою концепцією.
Made on
Tilda