Нові колекції GUDU, Ksenia Schnaider і DZHUS
Що продемонстрували українські дизайнери на Ukrainian Fashion Week FW20-21
GUDU
Складні плетіння зі штучної шкіри, печворк і плісе, виконані вручну — як і раніше, дизайнер Лаша Мдінарадзе віддає перевагу непростим конструкціям для повсякденних речей. На Українському тижні моди бренд представив жакети і спідниці-олівець з герметичними візерунками, що нагадують творчість художників-авангардистів, штани палаццо чоловічого фасону, стьобані куртки та величезні сумки-тоут.

Лаша Мдінарадзе надихається одночасно міськими вулицями та творами високого мистецтва. Наприклад, шовкові аплікації на сукнях відсилають до італійських розписів епохи Ренесансу, а асиметричні спідниці — до античного вбрання. Осінньо-зимова колекція GUDU рясніє яскравими кольорами та їхніми еклектичними поєднаннями. Вся увага на одяг — бренд за традицією ховає обличчя моделей на fashion-показах.
Ksenia Schnaider
Ксенія та Антон Шнайдер розробили мультифункціональний гардероб для цифрової інтелігенції — для тих, хто шукає баланс між віртуальною реальністю та справжнім світом. У чоловічу та жіночу лінійки бренда увійшли джинсові наряди в дусі 1970-х років, виконані в техніці печворк з клаптиків деніму, котельні сукні, плащі, спортивні куртки та флісові моделі.

Знакові асиметричні джинси бренду з'явилися поруч із футболками з зображенням тварин з інтернет-мемів, а чоботи, створені в колаборації з люксової бельгійської маркою MOROBÉ, прикрасили принтами з цінниками. Нова колекція Ksenia Schnaider виготовлена зі старого переробленого одягу та сучасних технологічних матеріалів, включаючи екологічний денім ISKO та штучну шкіру з целюлози та біоматеріалу, що розкладається.
DZHUS
Трендові силуети, розібрані на атоми. Осінньо-зимова колекція Ірини Джус стала іронією на тему речей must have. Концептуальний український дизайнер представила конструкції-трансформери, які можуть змінюватися та взаємодіяти один з одним численними способами — наприклад, сумки-шопери перетворюються в шорти або спідницю.

Нова колекція DZHUS виконана з матеріалів cruelty-free з використанням інноваційного крою. Бренд представив власні інтерпретації таких стандартизованих деталей, як комір, кишені та рукава. Шоу DZHUS MISCONCEPT пройшло в експериментальному форматі відкритого бекстейджу — гості спостерігали за трансформацією кожної речі.
Made on
Tilda