Heroism: команда Катерини Возіанової створюватиме bespoke костюми для жінок
За стандартами британської гільдії кравців
Засновниця провідної майстерні України з пошиття костюмів Катерина Возіанова оголосила про запуск бренду жіночого bespoke гардеробу Heroism.

«Heroism отримає те краще, що є в Indposhiv Bespoke House: ручна технологія виробництва, завдяки якій костюми легкі, але формені; більше 100 000 зразків кращої вовни з Італії та Англії плюс нові лінійки виключно жіночих тканин; персональні лекала для кожної клієнтки, завдяки яким наступні костюми будуть шитися швидше та з меншою кількістю примірок, і безкоштовну хімчистку», — пише Катя на своїй сторінці в Facebook.
HEROISM — це бути жінкою. Робити свою справу. Змінювати світ. Доводити лише собі. Ставати кращою. Знати себе. Плекати себе та обирати найкраще
«Я щиро вважаю, що кожна жінка — герой. Опускаючи всі феміністичні гасла, просто скажу, що в нашому світі жінки досить багато «повинні» і витрачають на це дуже багато сил. І для них ми робимо Heroism», — пояснює назву засновниця бренду.
Катерина запустила новий проєкт у стінах Indposhiv Bespoke House, але планує, що до кінця року Heroism зможе переїхати в нове приміщення.
Made on
Tilda