Бал Met Gala все ж таки відбудеться, але в твіттері
Аккаунт High Fashion Twitter проведе віртуальний івент
Щорічний бал Інституту костюма був запланований на 4 травня, проте подію перенесли на невизначений термін через епідемію коронавірусу. Met Gala — це неймовірні тематичні костюми, в яких постають світові знаменитості та головні гравці моди. Але в цей раз шанувальники події не зможуть обговорити екстравагантні вбрання та обрати фаворитів червоної доріжки. Щоб підтримати модне співтовариство, творці аккаунта High Fashion Twitter 4 травня проведуть віртуальний бал HFTwit Met Gala.
Відзначимо, що автори проекту не є офіційними представниками Met Gala. High Fashion Twitter — це спільнота, яка щороку обговорює гостей балу та критикує їхні костюми. Але оскільки в цьому році підписникам обговорювати буде нічого, творці аккаунта запрошують відвідати віртуальний бал і взяти участь в конкурсах на кращу зйомку, ілюстрацію, кращий бренд і стайлінг. Всі бажаючі можуть відправити свої фото у вбраннях, в яких вони б пішли на Met Gala.
Цього року грандіозний захід збиралися присвятити відношенню моди з часом, а виставка в музеї Метрополітен, яка зазвичай відкриває бал, повинна була називатися About Time: Fashion and Duration ( «Про час: мода та тривалість»). Організатори експозиції на чолі з керівником Інституту костюма Ендрю Болтоном готувалися продемонструвати півторастолітню історію моди.
Made on
Tilda