Нові форми взаємин із планетою: UFEG, Bart Buro й Insha Rich презентують зйомку з Alex Flint
Українські fashion-проєкти об'єдналися в міжнародній колаборації з фотографом із Дубая
Фотопроєкт UFEG, Bart Buro, Insha Rich і fashion-фотографа Alex Flint присвячений новим формам взаємин із Землею — симбіотичним і безпечним. Зйомка пройшла на Білокузьминівських крейдяних скелях, яким вже близько 90 млн років. Але чи збережуться вони в майбутньому? В першу чергу це залежить від нашої з вами поведінки. З одного боку, зйомка показує, як природний ландшафт надихає на створення образів, а з іншого — демонструє, як дбайливе ставлення до природи зберігає її зовнішній вигляд.
Тому закономірно, що в фотоісторії беруть участь образи з колекції ANTHROPOCENE дизайнерів UFEG, де sustainable-фокус простежується в усьому — від дизайну за принципом zero waste до вирощених аксесуарів з грибного міцелію та технічних конопель і біорозкладаної тканини Tencel.
Іноді може здатися, що ми керуємо природою, але вона завжди нагадує про свою могутність людині. Так і полотно червоного кольору, що стало символом сили та краси людської натури в нашій зйомці, змінює свою форму від вітру. Ми не використовували складне позування, а тільки створили умови для діалогу тканини й природи.
Прагнення наслідувати природі та захоплюватися нею є в кожному з нас. Але саме говорячи мовою zero-waste та sustainable ми здатні продовжувати це спілкування якомога довше.
Photo: Alex Flint

Model: Catherine Mitieva

Sylist: Yana Alchevskaya

Make up & hair: Valleriya Kravchenko

Producer: Anna Chyrva

Backstage photographer: Annet

Designers: Juliya Orlova, Alyona Grishina, Mariia Sopina

Visual agency: Bart Buro

30 обкладинок до 30-річчя незалежності України

З 2 по 5 вересня українські дизайнери знову представлять колекції в phygital-форматі

Made on
Tilda