Айріс Апфель випустила 100 очок до свого сторіччя
Ікона стилю готується відзначити столітній ювілей
29 серпня Айріс Апфель виповниться 100 років. Вона — відомий американський колекціонер, декоратор, дизайнер ювелірних прикрас і обличчя рекламних кампаній. Легенда світу моди почала готуватися до дня народження заздалегідь і випустила колекцію оправ спільно з брендом Zenni. Окуляри завжди були одним із головних елементів образів Айріс, і з нагоди важливої дати вона особисто вибрала принти та форми для створення 100 ексцентричних оправ.

Колаборація Iris Apfel Edit складається з п'яти категорій. У міні-колекцію Live Colorfully увійшли оправи в горошок, з квітковими та анімалістичними мотивами. Лінія Bazaar Treasures виконана в ретро-стилі. У категорії Signature Style можна знайти оверсайз моделі, які обожнює Айріс, а в Structural Design — оправи, натхненні її любов'ю до архітектури. І ще одна частина колаборації під назвою Mini Iris розроблена для дітей.

В Айріс Апфель давня любов до моди. Її мати тримала модний бутик, а батько співпрацював із кращими дизайнерами США, спеціалізуючись на постачанні дзеркал і предметів зі скла. В юності Айріс вивчала історію мистецтв в Нью-Йоркському університеті та відвідувала художню школу при університеті Вісконсіна в Мадісоні. Починаючи свою кар'єру, вона працювала на журнал «Women's Wear Daily», дизайнера інтер'єру Елінора Джонсона та була особистим помічником ілюстратора Роберта Гудмана. В 1950 році Айріс і її чоловік Карл (з яким вона прожила 67 років!) заснували текстильну компанію «Old World Weavers». У числі клієнтів фірми, яка займалася реставрацією старовинних тканин, був навіть Білий дім — дизайнер попрацювала з дев'ятьма президентами США.

За останні роки Айріс взяла участь у багатьох рекламних проектах, включаючи кампейн косметичного бренду MAC під гаслом «краса поза вікових рамок». При цьому перший у своєму житті модельний контракт Айріс підписала в 97 років. На своєму прикладі вона доводить, що займатися улюбленою справою та виглядати стильно можливо в будь-якому віці.


Нова робота сестер-фотографів з Києва

Витвори мистецтва можна побачити в Музеї історичних коштовностей України

Made on
Tilda