Маска українського бренду JULIYA KROS потрапила да рейтингу Forbes
Видання обрало 20 модних брендів, які створюють найбільш креативні маски в період пандемії коронавірусу на думку редакції
«Багато з наших повсякденних модних предметів, які ми сприймаємо як належне, одного разу з'явилися з утилітарною метою. Джинси були розроблені, щоб задовольняти потреби шахтарів у міцному робочому одягу. Жінки запозичили брюки, коли ввійшли в робочу силу Першої світової війни. А розробка повсякденного спортивного одягу збіглася з новим стрімким способом життя американців в 1970-х роках. Тепер, коли маски для обличчя використовують, щоб зменшити поширення COVID-19, вони швидко стають повсякденним модним аксесуаром», — пише контриб'ютор Forbes Стефан Рабімов і зазначає, що оскільки маски прикривають більшу частину обличчя та ховають наші емоції, нам доводиться вигадувати альтернативні способи справити перше враження.
JULIYA KROS
У двадцятку оригінальних масок увійшов і аксесуар українського бренду JULIYA KROS. Резидент Ukrainian Fashion Week експериментує з кроєм без надмірних прикрашань і створює асиметричні та деконструйовані вбрання для тих, хто обирає інтелектуальну моду.
Made on
Tilda