Вибір редакції: 5 книг липня
Від книги-натхнення про голівудські вбрання до посібника зі створення бренду
Червона доріжка: голлівудська слава та мода
Прем'єри фільмів, легендарні вечірки та церемонії нагородження найпрестижнішими преміями світу не відбуваються без червоної доріжки. На світських подіях зірки кіно, музики, моди та інші впливові особи демонструють ретельно підібрані дизайнерські наряди, які нескінченно обговорюються пресою, модними експертами, фанатами та диванними критиками.

У книзі Red Carpet зібрано понад 250 фотографій гостей А-листа — від Елізабет Тейлор до Скарлетт Йоханссон, чиї образи увійшли в історію червоних доріжок. У виданні представлені знімки, зроблені фотографами за 20 років.
Ікони жіночого стилю
Практично за кожним предметом жіночого гардеробу стоїть перша в своєму роді річ, як, наприклад, маленьке чорне плаття Коко Шанель. У 1926 році Vogue передбачив, що воно стане «свого роду уніформою для всіх жінок зі смаком». Існує безліч історій, коли приклад однієї людини виявився еталоном, і тепер його нескінченно переосмислює дизайнери з сезону в сезон. Саме таким історіям присвячена книга «Ікони жіночого стилю».

Дізнайтеся більше про те, як і чому сині джинси, тренчі та тільняшки стали легендарними та через багато років не зникають із гардероба мільйонів жінок. Автор книги Джош Сіс розповідає про походження одягу та аксесуарів, їхні дизайни та знаменитостей, які зробили їх культовими.
Fashion Drawing: техніка ілюстрації для модних дизайнерів
Практичний посібник для студентів містить покрокові уроки, які вчать створювати модні малюнки та адаптувати їх для різних ринків.

У другому виданні представлені нові ілюстрації, які відбили зміни в позуванні, презентації модного продукту та цифровому дизайні, а також керівництво по створенню технічних малюнків одягу та глосарій деталей предметів гардероба та тканин. Більше 1000 ілюстрацій зображують роботи провідних дизайнерів і ілюстраторів, розкриваючи широкий спектр підходів. Дізнайтеся, як візуалізувати всілякі матеріали та текстури.
100 років Vanity Fair
Книга розповідає про історію знаменитого журналу з моменту його створення в 1913 році. Видання, присвячене політиці, моді та іншим аспектам масової культури, пам'ятає Століття джазу та Велику депресію, народження покоління бебі-бумерів і інформаційну революцію. Видання відображало картину сучасного світу, використовуючи зображення найвидатніших фотографів, художників і ілюстраторів разом з дотепними літературними творами.

Дізнайтеся про те, як Vanity Fair отримав особливу популярність під керівництвом Френка Кроніншилда та як бачив світ кожну нову декаду. У книзі представлені значущі події вікової історії журналу, культові фотографії та раніше неопубліковані знімки.
Як запустити та вести модний бренд
Якщо ви збираєтеся заснувати успішну модну марку, недостатньо бути талановитим дизайнером, вам також потрібно бути і бізнесменом. Потрібно розбиратися в маркетингу та PR, налаштувати виробництво колекцій і знайти кошти, щоб все це фінансувати.

Розширене видання How to Set up & Run a Fashion Label містить інформацію про електронну комерцію, сталий розвиток, п'ять нових тематичних дослідженнях, а також оновлені зображення. Автор бестселера, що перекладений на 10 мов, — консультант з fashion-бізнесу Toby Meadows.

Близько 80 ключових гравців галузі стануть героями проекту

Від фотокниги Gucci до дослідження найбільш кричущих дизайнів взуття 21 століття

Made on
Tilda