Вибір редакції: 5 книг липня
Від гіду по чоловічому стилю до збірника легендарного стрітстайл-фотографа
The Men's Fashion Book
Безпрецедентний гід розкриває 500 найвидатніших імен чоловічої моди: дизайнерів, фотографів і інших гравців індустрії, які створили найнезабутніші образи та просувають сучасне відродження чоловічого одягу та стилю.

Книга, що написана в співпраці з редактором чоловічої моди Off Duty для Wall Street Journal Джейкобом Галлахером, документує більш ніж двохсотлітню історію чоловічої моди, оживляючи її за допомогою знакових і надихаючих зображень — від традиційних костюмів до вуличного одягу.

Reinvention and Restlessness: Fashion in the 90s
За останні 20 років fashion-світ пережив кілька відроджень дев'яностих. Мінімалізм і деконструкція — лише деякі з концепцій, які стали визначати моду останнього десятиліття XX сторіччя. Серед інших — підвищена увага до захисту навколишнього середовища, розвиток технологій і зародження «модного інтернету», вільні історичні відсилання та схильність до запозичення значущих стилів з інших культур.

Мода 1990-х — із новим поглядом на високу моду Мартіна Маржели, гранжем і відсиланнями до творчості Аззедін Алаї в фільмі «Безглузді» — важливий орієнтир для сучасного стилю. Ця книга, що створена в тандемі з виставкою в Музеї FIT, документує зміну культури, поглядів і творчості, які відкрили нашу візуальну еру, приділяючи особливу увагу таким дизайнерам, як Том Форд, Джон Гальяно, Александр Макквін, Марк Джейкобс, Майкл Корс, Стелла Маккартні, Джил Сандер і Йоджі Ямамото.

Nike: Better is Temporary
«У Nike бажання бути кращим — це подорож, а не пункт призначення: краще завжди тимчасово».

Книга видавництва Phaidon досліджує формулу дизайну, засновану на ідеалах Nike, — глобального феномена індустрії моди. У збірнику представлені галузеві інновації та всесвітньо визнані продукти компанії, а також раніше неопубліковані моделі, прототипи й інсайдерські історії.

Книга з 500 ілюстраціями складається з п'яти глав, присвячених продуктивності та вираженню бренду, колабораціям, інклюзивному дизайну та стійкості.

A Man & His Watch: Iconic Watches and Stories from the Men Who Wore Them
Ще одна книга, присвячена чоловічому стилю, а саме — суто особистому аксесуару, який не тільки розповідає про смак і статус свого власника, а й зберігає історію його життя.

Пол Ньюман носив свій Rolex Daytona кожен божий день протягом 35 років до своєї смерті в 2008 році. Цей культовий годинник, ймовірно, найпопулярніший у світі, тепер належить його дочці Клер, яка одягає його щодня в його пам'ять. Франклін Рузвельт носив елегантний золотий Tiffany, подарований йому другом у день його народження на знаменитій Ялтинській конференції, де він потиснув руки Йосипу Сталіну й Вінстону Черчиллю...

Нью-йоркський колекціонер годинників Метью Гранек подорожував по світу, щоб зібрати доки нерозказані історії про 76 годиники, доповнені оригінальними фотографіями кожного примірника. З цими годинниками пов'язані історичні події, новаторські досягнення, сімейні традиції та, звичайно, історії кохання та дружби.

On the Street: Five Decades of Iconic Photography
Ця книга стала першою опублікованою колекцією робіт легендарного стрітстайл-фотографа Білла Каннінгема, в якій зібрані його найкращі знімки з The New York Times, а також фото, які не були презентовані раніше.

За 50 років Білл створив безліч знімків, які відобразили еволюцію стилю, тенденцій і повсякденності — як в Нью-Йорку, так і в Парижі. І разом з тим його роботи показують, що вуличний стиль — це більше, ніж мода. Це те, що розповідає про людей і культуру, що змінюється.


Енциклопедія дизайну та історії культових модних домів

Серед учасників — Vogue, Balenciaga та Jean Paul Gaultier

30 обкладинок до 30-річчя незалежності України

Made on
Tilda