Вибір редакції: 5 книг червня
Енциклопедія дизайну та історії культових модних домів
Louis Vuitton: Народження сучасної розкоші
Книга досліджує становлення легендарної модної компанії через призму життя її перших трьох лідерів — засновника Луї, який створював дорожні сумки, валізи та саквояжі для подорожей, що стали культовими, а також його сина Жоржа і внука Гастона.

Автори розповіли історію успіху дому Louis Vuitton, маючи повний доступ до архівів бренду, тому книга підіймає завісу над таємницями сімейного бізнесу, що виник у середині XIX століття, та містить чудові ілюстрації. Дізнайтеся, як формула Louis Vuitton «вічні цінності і сміливість змін» успішно працює протягом десятиліть.

Vivienne Westwood. Catwalk
Перше подіумне шоу Vivienne Westwood відбулося в 1981 році, коли легенда британської моди дебютувала з колекцією Pirate. На честь 40-річного ювілею під редакцією модного журналіста і критика Александра Ф'юрі вийшла книга, в якій зібрано понад 1000 образів, вперше представлених на знакових показах мами панка з 80-х років по теперішній час.

Збірку відкриває коротка історія модного дому, біографія Вествуд, а також її чоловіка та партнера Андреаса Кронталера.

Pucci. Updated Edition
У середині минулого століття модна преса охрестила Еміліо Пуччі «принцом принтів», а сам дизайнер говорив, що привніс у моду веселощі та зробив це через колір.

На початок 1950-х бутик італійського модельєра на острові Капрі обслуговував багатих досвідчених спадкоємиць і кінозірок, які купували його штани «капрі», шовкові шарфи та курортні наряди, а до кінця десятиліття сукні Pucci почали носити Жаклін Кеннеді та Мерілін Монро.


Бренд представив легкі матеріали, принти в стилі поп-арт і нову колірну палітру в жіночому одязі, постійно просував тканини і технології друку, а також сміливо заходив на нові території — дизайн інтер'єру, спортивної форми та аксесуарів.

Поринути в калейдоскоп яскравих і психоделічних принтів, а також дізнатися більше про династію Пуччі можна з книгою видавництва Taschen. Кожна копія виконана в унікальній палітурці.
Енциклопедія дизайну. Концепції. Матеріали. Стилі
Збірник видавництва Taschen допоможе зануритися в історію дизайну та розглянути творчі проєкти через призму соціальної, економічної, технологічної, політичної і культурної складових.

Протягом усієї своєї історії дизайн найтіснішим чином переплітався з повсякденним життям і культурою. Всюдисущий дизайн у найширшому сенсі цього слова — осмислення та проєктування всіх створюваних людиною предметів. Дізнайтеся більше про його ключові концепції, стилі, а також матеріали ХХ століття.

The Little Guides to Style: A Historical Review of Four Fashion Icons
4 кишенькових книги — чудова можливість дізнатися історію культових модних домів: Chanel, Dior, Gucci і Prada. В виданнях зібрані зображення знаменитих і позачасових дизайнів легендарних брендів, а також захоплюючі тексти про осіб і життях творчих геніїв, які стоять за ними.

Така колекція прийде до вподоби будь-якому поціновувачу моди. Автори книг — fashion-журналісти Карен Гомер, Лайя Фарран Грейвс і Емма Бакстер-Райт.


Збірники вражаючих fashion-робіт і історій

Єдиний український фестиваль, присвячений fashion-фільмам, відбудеться з 22 червня по 3 вересня

Made on
Tilda