Бренд KARAVAY надає сучасного змісту традиційним силуетам
У своїй зимовій капсульної колекції бренд представив монохромні сукні, сконструйовані на базі чоловічої сорочки з відтворенням елементів фартуха, а також ювелірні прикраси: кафи та сережки зі срібла з позолотою і з акриловими краплями. На деяких виробах по контуру ненав'язливо вигравіруван логотип KARAVAY.
Ірина Каравай — художник-модельєр за освітою з більш ніж 16-річним досвідом в індустрії. Українська дизайнерка, яка народилася та живе в Києві, заснувала власний бренд у 2011 році, дотримуючись принципів «назад до основ» і «менше-більше». Ірина надає сучасний вигляд класичним формам, працюючи з якісними тканинами.
KARAVAY — це одяг для тих, хто вибирає позачасову класику, простоту, елегантність та усвідомлене споживання, хто дозволяє собі розмірений темп життя та сучасну розкіш.
Пропустивши кілька сезонів Ukrainian Fashion Week, у 2019 році бренд повернувся на Український тиждень моди з новою концепцією та айдентикою марки, презентувавши колекцію весна-літо 2020. Сьогодні бренд не тільки випускає сезонні колекції, а й створює одяг на замовлення за індивідуальними мірками та індивідуальним дизайном для роботи в офісі, свят, домашніх прийомів і червоної доріжки.
Made on
Tilda