В Іспанії відкрилася перша виставка fashion-фотографа Пітера Ліндберга
За підтримки майбутньої голови Inditex Марти Ортеги
Пітер Ліндберг — легенда модної фотографії, який мав талант фіксувати природну красу. Його чорно-білі портрети стали відповіддю на агресивний гламур та надмірну ретуш 1980-90-х років, а самого німецького фотографа охрестили «батьком супермоделей», адже він розкрив світові образи Наомі Кемпбелл, Кейт Мосс, Сінді Кроуфорд та Лінди Євангелісти.
Photography: Lou Michiels

«Peter Lindbergh. Untold Stories» — перша виставка, яку автор організував особисто, незадовго до своєї смерті в 2019 році. Спадщину Ліндберга демонстрували у галереях Німеччини та Італії, а тепер уперше представили в Іспанії.
152 фотографії, створені за чотири десятиліття
Виставка в місті Ла-Корунья організована за підтримки Марти Ортеги — подруги Ліндберга та майбутньої голови групи Inditex, що володіє брендами Zara, Massimo Dutti, Bershka та Pull&Bear. Днями стало відомо, що донька засновника компанії Амансіо Ортеги очолить раду директорів Inditex 1 квітня 2022 року.
Окрім Марти Ортеги на відкритті експозиції побували син фотографа Бенджамін Ліндберг, супермодель Наомі Кемпбелл, креативний директор Valentino П'єрпаоло Піччолі та кінорежисер Лука Гуаданьїно.

Виставка буде відкрита з 4 грудня до 28 лютого в культурному просторі Muelle de la Batería.


Поринаємо у віртуальні світи лідера українського медіамистецтва

Казкова робота легендарного французького дуету

Made on
Tilda