Костюми для нових вершин: бренд LIPA запустив преміум-лінію
Ділову жінку легко впізнати по бездоганному костюму. Він не тільки додає впевненості і відображає її статус, але й допомагає відчувати себе самою собою — нескінченно закоханою в свою справу
З приходом сезону «back to work» український бренд LIPA презентував лінію костюмів PREMIUM із ще більшою увагою до кожної деталі. Засновниця лейбла Діана Ліпунова розповіла Blur про новий рівень класичних моделей.
Незважаючи на те що ми завжди тримаємо марку й вибираємо якісні матеріали, в преміум-сегменті в нас є можливість орієнтуватися на тканини абсолютної якості з натуральним складом. У наших виробах ми використовуємо тільки італійську фурнітуру, але, наприклад, у преміум-лінії ми усвідомлено зупиняємо свій вибір на ґудзиках з натурального рогу. Також для лінії характерна дорога обробка: тут ми можемо не обмежувати себе в часі та ще більше дбаємо про деталі. Це не означає, що середній ціновий сегмент буде програвати за якістю, просто там будуть використовуватися менш дорогі матеріали, що безпосередньо впливає на вартість. Це дає нам можливість розширювати кількість партнерів в регіонах. Ми хочемо, щоб клієнт, орієнтований на середній ціновий сегмент, також міг придбати костюм бренду LIPA.
Ми ретельно розробляємо лекала кожної моделі, для того щоб костюм сидів належним чином на різних типах фігури. Потім ми прошиваємо зразки, вносимо корективи, допрацьовуємо деталі — й тільки потім запускаємо в пошив.
– Чи бувають раптові рішення щодо запуску моделі або внесення коригувань? Адже нова ідея може спасти на думку в будь-який момент.

– Буває дуже по-різному. Здебільшого, звичайно, по сформованому плану, але іноді ідея приходить за день або навіть за годину до фінального затвердження (сміється — прим. ред.). Ми обговорюємо це з командою і в терміновому режимі реалізовуємо в експериментальному зразку, дивимося, а потім запускаємо. Так, іноді команді буває непросто, але, я думаю, це нормально. Створення кожного виробу — творчий процес від початку до кінця.

Найчастіше кращі ідеї приходять саме в процесі, але головне для мене — це результат. Покупець не бачить що відбувається за ширмою і наш бекстейдж. Клієнта цікавить костюм, який він одягне на важливий захід, насолоджуючись комфортом і почуттям неповторності.
– Скільки моделей включає в себе нова лінія та наскільки плануєте її розширювати?

– Преміум-лінія натепер включає в себе сім моделей. У нас немає гонки за кількістю, у нас є абсолютно чітка мета — робити якісний продукт.
Сьогодні я щаслива чути від наших клієнтів, що бренд LIPA в них асоціюється саме з якістю і дизайнерським підходом. І якщо це костюм, то це однозначна асоціація з LIPA. Ми ростемо, розвиваємося та, безумовно, наші лінійки та капсульні колекції розширюватимуться.
– Як ви вважаєте, чи не втратив попит костюм як предмет гардероба після карантину?

— Насправді, в період першого локдауну ми були трохи в розгубленості, як і багато інших. Спочатку концепція бренду не припускала запуску колекцій в інших стилях, але... Карантин вніс свої корективи. Нам важливо залишатися на хвилі актуальності, і ми почали запускати нові лінії шляхом експерименту. І у нас досить непогано вийшло. Вперше ми запустили колекцію домашніх костюмів Business at Home навесні 2020 року, й зараз це одна з улюблених ліній наших клієнтів.

Класичний костюм так само залишається важливим і потрібним предметом гардероба. Життя на карантині не зупиняється, бізнес продовжує розвиватися, незважаючи на всі складнощі. За цим ми маємо можливість спостерігати завдяки нашим клієнтам.
Сьогодні ми не ставимо перед собою обмежень, експериментуємо, створюємо нові лінії і капсульні колекції, що не стримує мене як дизайнера та дає можливість реалізовувати свої ідеї не тільки в діловому одязі.
– Які ваші творчі амбіції як дизайнера, і що ще вам хотілося б втілити в життя?

– Зараз мені хотілося б пробудити й потішити свою внутрішню дівчинку (сміється — прим. ред.) — випустити лінію вечірніх суконь. Деякі моделі вже готові і чекають свого часу. Я сподіваюся, мені вдасться здійснити це найближчим часом. Я не кваплю себе, тому що дійсно зараз дуже багато більш пріоритетних цілей і завдань, і поки я не готова приділяти цьому багато часу.

– Це буде капсульна колекція чи окрема лінія бренду LIPA?

– Я б не хотіла забігати наперед, але, думаю, що це буде окрема лінія під брендом LIPUNOVA.
Made on
Tilda