Конкурс молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє» приймає заявки на участь у регіональних етапах
Охочим необхідно заповнити анкету та надати ескізи колекції або фото готових образів
У квітні відбудуться регіональні етапи ХXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». Проект проходить з 2000 року під егідою Української Ради Моди з метою розвитку та підтримки талановитих дизайнерів, які тільки-но починають свій шлях у fashion-індустрії.

Минулого року до традиційного формату конкурсу (коли всі охочі надсилають ескізи безпосередньо до оргкомітету) додався новий формат — регіональні етапи. Тепер молоді дизайнери з Дніпра, Львова та Харкова можуть подати заявку на участь в проекті та представити ескізи або фото готових образів (3–5 одиниць), а члени журі оберуть найкращі роботи, які потраплять у фінал. Подати заявку можна за посиланнями: ДНІПРО / ЛЬВІВ / ХАРКІВ. Дедлайн — 15 березня 2020 року.
«"Погляд у майбутнє" стає ближчим до талановитої молоді. А міста, де ми проводимо етапи конкурсу, більше дізнаються про своїх героїв. Особливо важливим я вважаю те, що як національний, так і регіональні етапи конкурсу оцінюють виключно члени Експертного комітету Ukrainian Fashion Council», – розповіла керівник проекту Олександра Какуріна.
Фінал регіонального етапу відбудеться на початку квітня у форматі fashion-show. Володар Ґран-прі стане фіналістом Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», що відбудеться 3 червня в Києві.
20 років існування національного конкурсу молодих дизайнерів довели, що талант не залежить від прописки, уява не має кордонів, успіх залежить не від місця народження, а від наполегливості і бажання втілити мрію
Made on
Tilda