Що потрібно знати про Loro Piana
У всьому світі італійська компанія Loro Piana знаменита своїми преміальними виробами з кашеміру та шерсті класу люкс
Історія бренду бере початок ще в ХVII столітті. Вже тоді італійська сім'я займалася виробництвом і торгівлею вовняними нитками, хоча офіційно компанія була створена тільки в 1924 році та стала особливо успішною після Другої світової війни. У 70-х роках керівниками фірми стали сини Серджіо, Франко та П'єр П'яна, які почали світовий експорт своїх тканин. З 80-х років минулого століття марка випускає власні колекції одягу та аксесуарів, продає свої тканини провідним модельєрам, архітекторам і дизайнерам інтер'єрів.

Цікаво, що брати П'яна вирішили не зупинятися на виготовленні виробів з вовни та кашеміру та почали випускати готовий одяг для кінного та вітрильного спорту а також для автоперегонів — для всіх занять, якими захоплюються самі креативні директори компанії. Вироби для морських прогулянок обробляється за технологією Storm System, що робить одяг міцним водо- і вітронепроникним.
Сьогодні італійський бренд випускає текстиль, одяг, взуття, аксесуари та предмети інтер'єру, маючи близько 150 магазинів по всьому світу. Loro Piana є одним з лідерів у світі з виробництва вовни з австралійського та новозеландського мериноса, альпаки, а також монгольського та китайського кашеміру. Крім того, Loro Piana володіє унікальним правом на виробництво тканин з вовни перуанської вікуньї — найдорожчої вовни у світі.

Бренд не перестає розвиватися і створює нові покоління тканин з інноваційними характеристиками в своїх лабораторіях в Монголії та Аргентині — компанія виділяє чималі кошти на дослідження впливу зовнішніх факторів на якість вовни тварин.
Made on
Tilda