Маніфест надії Лі Еделькорт: яким буде світ після пандемії
Лідев'ю Еделькорт заявила, що люди не захочуть повернутися до колишнього життя
Одна з найвпливовіших тренд-аналітиків світу та засновниця агенції Trend Union поділилася власними прогнозами щодо постпандеміческой реальності — представила маніфест надії в рамках першого в світі віртуального фестивалю дизайну. Blur публікує головні тези маніфесту.
Після закінчення пандемії COVID-19, ніби після війни, незмінними залишаться тільки будівлі, а люди, які в них живуть, стануть іншими
Тренд-прогнозист вважає, що більшість людей не хочуть повертатися до колишніх звичок і прагнуть назавжди змінити своє життя. Ми готуємо їжу, створюємо речі ручної роботи, займаємося музикою та любов'ю — імпровізація розвиває творчий початок.
Люди починають усвідомлювати, що витрачати час так само цікаво та приємно, як витрачати гроші
Зупинка виробництва та закрите небо під час карантину показали, якою може бути планета, якщо ми перестанемо виробляти та споживати так багато речей. Відмова від матеріальної зацикленості позитивно вплине на екологію.
Економіка надії призупиняє полювання за прибутком
Дизайнери та компанії уповільнюють свій бізнес. Багато підприємств будуть змушені економніше виробляти товари та послуги, переглядати асортимент і закривати виробничі лінії, які більше не вважаються життєво важливими.
У моди є унікальна можливість відкинути свою «божевільну» практику
Бренди звикли поставляти кашемір у травні, а купальники — в листопаді. Можливо, в майбутньому одяг стане більш утилітарним. Після пандемії можуть відродитися невеликі домашні виробництва й ательє.
Еделькорт пропонує створити World Hope Forum
До його порядку денного будуть входити питання зміни клімату та турбота про «забутих» людей, які залучені в виробничі ланцюжки та послуги. Всесвітній форум надії збере доповідачів і окремі тематичні дослідження, передовий досвід, інновації в сфері роздрібної торгівлі та вагомі ідеї, які з'являться в період пробудження.
У нас немає іншого вибору, окрім як об'єднати зусилля
Необхідно укласти нові пакти між фермерами, виробниками пряжі, текстильною промисловістю та модними будинками, між виробниками сировини, незалежними дизайнерами та їхніми робочими. Економіка надії здатна трансформувати суспільство зсередини.
Made on
Tilda