Vollebak створили куртку для марсіанських буднів
Бренд одягу з майбутнього презентував чергову новинку
Востаннє ми колонізували планету близько 50 000 років тому. І це призвело до винаходу одягу та складних інструментів, а також до швидкої еволюції мов, архітектури та суспільства. Зараз ми знаходимося в унікальному моменті в історії людства, коли ми маємо можливість врятувати нашу власну планету і в той же час колонізувати нові, — вважають у Vollebak.
Інновації лондонської компанії націлені не тількі на підвищення якості життя людини на Землі, а й у її космічних подорожах. Бренд, як завжди, заглядає в майбутнє та створює екіпірування для інженерів, дослідників, пілотів, архітекторів і вчених.
Нова куртка «Mars Jacket» виготовлена з балістичного нейлону, який використовується для захисту солдатів від осколків під час обстрілу. Матеріал із міцного волокна був розроблений для бронежилетів льотчиків Другої світової війни, а тепер може захистити від суворого середовища на іншій планеті. Водночас внутрішня частина екіпіровки виконана з кордури — м'якої та еластичної тканини, що захищає шкіру від безпосереднього контакту з посиленими швами, металевими кнопками чи блискавками армійського стандарту.
vollebak.com
Марсіанська куртка оснащена двома спеціальними кишенями — антигравітаційною (її можна відкривати знизу, якщо ви знаходитися в невагомості) та заглибленням з пакетом на випадок, якщо вас нудитиме через синдром космічної адаптації (гвинтова кришка елемента надрукована на 3D-принтері з нейлонового порошку).
Більшість часу астронавтам не потрібно ходити в скафандрі. І в Vollebak впевнені: в міру того, як низька навколоземна орбіта стає все більш завантаженою супутниками, туристами та готелями, а кораблі будуть вирушати далі в Сонячну систему — на Місяць, Марс і не тільки, нам знадобиться новий одяг для нових місій.
Твої хакі не допоможуть у космосі.
Нагадаємо, що серед попередніх релізів Vollebak — «невбивний пуховик», який витримує удар ножа, та кокон для глибокого сну для перших місій на Марс.

Ексклюзивну пару випустили до виходу фільму «Не дивіться вгору»

Made on
Tilda