Вибір редакції: 5 книг травня
Читаємо про модні шоу, вінтажний одяг і видатних особистостей fashion-індустрії
Betak: Fashion Show Revolution
Александр де Бетак уже чверть століття працює в індустрії моди, створюючи найвідоміші в світі подіумні покази, заходи, інсталяції та виставки. Blur рекомендує книгу, яка дозволить дізнатися більше про впливового fashion-режисера та його знакові роботи.

У книзі Саллі Сінгер (яка була креативним діджитал-директором Vogue.com на момент публікації видання) зібрані сотні раніше неопублікованих бекстейджних знімків і фотографії зі знаменитих шоу, включаючи постановки для Dior, Michael Kors, Victoria's Secret, Viktor & Rolf і Raf Simons для Calvin Klein. Дізнайтеся, як мода стає мистецтвом і одночасно бізнесом.
Mary Quant
Мері Куант уособлює епоху «Лондона, що свінгує» 1960-х і вважається творцем міні-спідниць. Британський дизайнер зробила революцію у fashion-світі, зробивши широкий крок у бік демократизації моди. Книга, що видана для супроводу знакової виставки в Музеї Вікторії та Альберта, розповідає про ікону покоління та її внесок у британську, європейську та американську моду в 1950-60-х роках.

Над книгою працювали куратор відділу моди та текстилю Музею V&A Дженні Лістер і британський fashion-критик С'юзі Менкес, маючи повний доступ до власних архівів Куант. В якості ілюстрацій у виданні представлені історичні фотографії, а також нові знімки її модних міні-спідниць та інших дизайнів.
A Practical Guide to Sustainable Fashion
Цього літа виходить нове видання практичного посібника зі стійкої моди з прикладами Вів'єн Вествуд, Стелли Маккартні, Edun, People Tree та інших інноваційних дизайнерів і компаній. Автор книги Елісон Гвілт розповідає про ключові проблеми, пов'язані з виробництвом, використанням та утилізацією модного одягу, та дає покрокові інструкції, як виявити та оцінити потенційний вплив процесу виготовлення одягу на навколишнє середовище.

Автор розповідає про кожний ключовий етап у життєвому циклі одягу та ділиться досвідом дизайнерів із різних країн світу, які використовують екологічно чисті матеріали, методи безвідходного виробництва, а також надають ремонт і технічне обслуговування своїх продуктів. Керівництво для тих, хто хоче дізнатися більше про кругову економіку та цілі в сфері сталого розвитку, щоб ставитися до планети більш дбайливо.

Елісон Гвілт — старший науковий співробітник Школи мистецтв, архітектури та дизайну в Університеті Південної Австралії, а також радник некомерційних організацій Redress (Гонконг) і Ethical Fashion Forum (Великобританія).
Rebel Threads: Clothing of the Bad, Beautiful & Misunderstood
У книзі представлено понад 1300 зразків рідкісного вінтажного одягу — фотографії та історичні факти про походження предметів гардероба поряд із безліччю модних знімків і кадрів з фільмів, що не були опубліковані раніше. Книга розповідає про переважаючі підліткові субкультури, які з'явилися між 1940-1980 роками.

Автор Роджер К. Бертон — стиліст, художник по костюмах і колекціонер вінтажной вуличної моди з 50-річним досвідом. Бертон одягав сотні впливових виконавців від Девіда Боуї до Rolling Stones, а також постачав костюми для телебачення та кіно. Сьогодні його Contemporary Wardrobe Collection (Колекція сучасного гардероба) містить понад 20 тисяч предметів.

Книга Rebel Threads створена для поціновувачів вінтажного одягу, колекціонерів, дизайнерів, fashion-студентів, костюмерів і всіх, хто захоплений історією вуличного стилю.
Tom Ford
Ікона моди Том Форд перетворив Gucci в один із найсексуальніших модних брендів світу. Завдяки його проектам продажі марки збільшилися в 10 разів і вона змогла вирости в конгломерат предметів розкоші.

Книга Tom Ford — каталог дизайнерських робіт для модних будинків Gucci та Yves Saint Laurent з 1994 по 2004 рік, в якому не тільки описується дизайн одягу та аксесуарів Тома Форда, але і його бачення архітектури, реклами та дизайну магазинів. До збірки увійшли понад 200 фотографій Річарда Аведона, Маріо Тестіно, Стівена Майзеля, Хельмута Ньютона, Херба Ріттса, Террі Річардсона, Крейга МакДін, Тодда Еберле й інших фотографів, включаючи раніше неопубліковані зображення. Книга була створена за участю самого Тома Форда. Дізнайтеся, як він переосмислив кордони стилю та чуттєвості, гортаючи сторінки, що відображають його винятковий смак.

«Мій батько забрав мій Vogue, тому я читав енциклопедію»

Читаємо про дизайн майбутнього, надихаємося подіумними фантазіями та розмірковуємо про парадокс скромної моди

Додаток для тих, хто любить експерименти та челенджі в fashion-стайлінгу

Made on
Tilda