Вибір редакції: 5 книг травня
Збірники вражаючих fashion-робіт і історій
Virgil Abloh. Nike. ICONS
У 2016 році Nike і Вірджил Абло об'єднали свої ідеї та розробили редизайн 10 легендарних моделей кросівок. У новій збірці видавництва Tasсhen можна побачити спільну колекцію Nike і Off-White під назвою The Ten, яка переосмислює таке культове взуття, як Air Jordan 1, Air Max 90, Air Force 1 і Air Presto.

Працюючи над дизайном, Nike і Абло співпрацювали з відомою лондонською дизайн-студією Zak Group. Разом вони створили збірку з двох частин: перша представляє візуальну культуру кросівок, а друга розповідає про ключових осіб, місця, об'єкти, ідеї, матеріали та сцени, з яких виріс проєкт.

Nicole McLaughlin
Ніколь Маклафлін робить взуття з підручних матеріалів — від кубиків льоду до тенісних м'ячів — і часто співпрацює з гігантами спортивного одягу та топовими fashion-брендами. Вивчаючи дизайн, Ніколь почала переробляти матеріали в якості хобі, яке поступово перетворилося в широко поширену творчу практику. Ніколь проводить семінари та розвиває некомерційну організацію, що буде пропонувати дизайн-ресурси молоді.

Дізнатися більше про незалежну дизайнерку з Нью-Йорка можна в книзі видавництва JUST AN IDEA з передмовою Фаррелла Вільямса: «Вона реконструює повсякденні елементи в знайомі об'єкти, нагадуючи тобі, що все на твоїй орбіті потрібно бачити трохи по-іншому», — пише Фаррелл про Ніколь Маклафлін.

Peter Lindbergh. Untold Stories
У цьому збірнику представлена перша виставка, організована самим Пітером Ліндбергом незадовго до його смерті. Німецький fashion-фотограф демонстрував природну красу в кадрі та розкрив світу Кейт Мосс, Наомі Кемпбелл, Сінді Кроуфорд і інших супермоделей.

Фотокнига включає більше 150 робіт від початку 1980-х років по теперішній час, пропонуючи нове та несподіване уявлення про творчість легендарного фотографа. Добірку доповнюють докладні тексти про створення виставки Untold Stories і шану Линдбергу від його близького друга Віма Вендерса.

Fashion History from the 18th to the 20th Century
Разом із вражаючою колекцією Інституту костюма Кіото, однією з найбільших колекцій предметів гардероба в світі, можна здійснити подорож по тенденціям трьох століть.

У книзі видавництва Taschen дослідники моди знайомлять читача з одягом і нижньою білизною, взуттям та аксесуарами, які визначали людей по всьому світу — від сарі та кімоно до ділового костюма, які є важливими кодами культури, класу, особистості та віри.
100 Contemporary Fashion Designers
Збірник видавництва TASCHEN із серії Fashion Now! вийшов за редакцією творця культового журналу i-D Террі Джонса. Fashion-гід присвячений дизайнерам, які змінили та продовжують змінювати світ моди. Серед них: Хайдер Акерманн, Аззедін Алайя, Анн Демельмейстер, Дольче і Габбана, Том Форд, Жан-Поль Готьє, Марк Джейкобс, Крістіан Лакруа, Карл Лагерфельд, Стелла Маккартні, Александр Макквін, Рік Оуенс, Стефано Пілаті, Зак Позен, Міучча Прада, Джил Сандер, Проенза Скулер, Раф Сімонс, Олів'є Тейскенс, Дріс Ван Нотен, Александр Ван, Джун Ватанабе, Вів'єн Вествуд та багато-багато інших.

Новий альбом Saint Laurent, книга «Диявольська матерія» та інші fashion-видання

Нова робота сестер-фотографів з Києва

Made on
Tilda