Оголошено тему Met Gala 2021 — американська мода
Інститут костюма готує відразу дві виставки
Минулого року замість грандіозного балу, на якому збираються знаменитості та головні гравці моди, відбулися тільки онлайн-івенти, а відкриття тематичної виставки перенесли на осінь. Тепер Met Gala повертається відразу з двома експозиціями.

Виставка «В Америці: модний лексикон» відкриється в нью-йоркському музеї Метрополітен 18 вересня і буде досліджувати сучасний словник американського стилю, заглиблюючись у питання рівності, різноманітності та інклюзивності.
metmuseum.org
У музеї представлять вигаданий американський будинок із прозорих стін, що розмивають кордони кімнат. Зразки моди XX і XXI століть заповнять інтер'єри, відображаючи звичаї та поведінку уявних жителів. Вироби піонерів американського спортивного одягу продемонструють разом із роботами сучасних дизайнерів, аби проілюструвати зміщення акцентів в американській моді, яке визначається почуттями страху, захвату, комфорту, занепокоєння, благополуччя, самотності, щастя, приналежності та відповідальності.

Друга виставка під назвою «В Америці: Антологія моди» відкриється в Американському крилі Метрополітен-музею і почне роботу 5 травня 2022 року. На експозиції представлять наративи, що досліджують розвиток американської моди в контексті складної та багатошарової історії.

Обидві виставки триватимуть до 5 вересня 2022.


Про вплив революційного духу на жіночу моду

Відкриваємо рубрику, присвячену кращим світовим роботам в області digital art

Made on
Tilda