Компанія Modus Intarsia виробляє пряжу з собачої шерсті
Щоб створювати одяг на її основі
Німецький проєкт Modus Intarsia повідомив про те, що налагодив процес виробництва пряжі з шерсті собак — більш екологічної альтернативи кашеміру під назвою «чіенгора».

Компанія, що була заснована в'язальницею та дизайнеркою одягу Енн Катрін Шенрок, підписала контракти з трьома виробниками одягу в Німеччині, та вже в жовтні 2021 роки планує випустити першу колекцію, зроблену виключно з цього матеріалу. Він на 80% тепліше овечої вовни та природним чином регулює температуру тіла.
Тонни шерсті Modus Intarsia збирають у власників собак. Проєкт використовує систему краудсорсингу. Замість того, щоб просто викидати шерсть після вичісування свого чотирилапого друга (а це близько 250-500 грамів на рік через линьки), творці компанії пропонують збирати її в паперові або тканинні пакети, поки не набереться не менше 500 грамів. Потім заповнити онлайн-форму, створити квитанцію на безкоштовну доставку та відправити шерсть поштою. Також її можна принести в один з пунктів збору в Німеччині, Австрії, Швейцарії або Іспанії. В Modus Intarsia перевіряють отриману шерсть і платять відправникам, а ще є варіант пожертвувати бажану суму обраній організації.
Нещодавно компанія також почала скуповувати шерсть кішок і коней. Modus Intarsia прагнуть зробити стійкий внесок в текстильну промисловість без шкоди для тварин.

За допомогою онлайн-конструктора кожен може «зібрати» свої унікальні кеди

Дизайнери продемонстрували груповой проєкт ANTHROPOCENE на Ukrainian Fashion Week No Season 2021

Blur завітав в Indposhiv Bespoke House

Made on
Tilda