Moncler Genius презентував 8 колекцій у колаборації з різними дизайнерами
І ще три колекції аксесуарів і цілий туристичний автобус Ріка Оуенса
Італійський бренд, відомий своїми пуховиками, представив на Тижні моди в Мілані третю частину масштабного проекту Moncler Genius — колекції, створені в співпраці з іншими дизайнерами та марками. Лінійки осіннього сезону 2020 показали Крейг Грін, Сімон Роша, Меттью Вільямс і його бренд 1017 Alyx 9SM, Джонатан Андерсон, Річард Квін і Хіроші Фуджівара.
Для проведення fashion-шоу Moncler перетворив один з покинутих заводських складів Мілана в арт-простір, де пройшли відразу кілька показів. Презентація гірськолижної лінійки Moncler Grenoble відбулася в павільйоні, стилізованому під космічну станцію в дусі фільму Стенлі Кубрика «Космічна одіссея: 2001» — моделі ходили по стінах за допомогою спеціальних кріплень, ніби в невагомості. Тема космосу продовжилася і в шоу Poldo Dog Couture (лінія пуховиків для чотириногих) — нову колекцію представили в зоні, яка була обладнана як грумінг-салон майбутнього з майстрами в скафандрах.
У колекції повсякденної лінії одягу Moncler 1952, над якою працює дизайнер Серджо Замбоні, з'явилися пухові штани, спідниці, сумки, рукава, муфти і навіть браслети.
Для презентації новинок японського дизайнера Хіроші Фуджівара влаштували світлове шоу з лазерними лампами та дзеркалами. У лінійку ввійшли повсякденні куртки, штани, сумки та рюкзаки з об'єднаним логотипом Fragments і Moncler.
Британський бренд Richard Quinn усипав пуховики квітковими принтами, зіштовхуючи науково-фантастичну моду 60-х з власної естетикою. А де квіти, там і шипи: JW Anderson створив «колючі» пуховики, масивні шарфи та переосмислив речі зі своїх попередніх колекцій, включаючи дуті шорти з рюшами, представлені в 2013 році. Craig Green продовжив грати з формами та представив колаборацію з двох частин: футуристичні пуховики, що нагадують надувні матраци, та стьобані куртки-трансформери.
Деякі дизайнери відмовилися від класичного дефіле: 1017 Alyx 9SM надрукував зображення речей на стінах, а Simone Rocha презентувала fashion-фільм.
Іще однією цікавою колаборацією стала колекція пуховиків Ріка Оуенса, створена незалежно від проекту Moncler Genius. Рік разом із своєю дружиною Мішель Ламі представив її в туристичному автобусі зі стінами з пухової оббивкою. Пара прокотилася на ньому з Лос-Анджелеса через Лас-Вегас і Зону 51 до ранчо американського художника та скульптора Майкла Хейзер в Неваді. Після шоу арт-автобус також виставили на продаж.
Made on
Tilda