NADYA DZYAK: «Ми прославляємо жіночність у всіх її проявах»
Поки одні бренди створюють одяг поза гендерними рамками, інші, навпаки, підкреслюють жіночність. Український бренд NADYA DZYAK, сукні якого носять навіть на іншому кінці планети, допомагає жінкам возз'єднатися зі своїм істинним Я. Як каже дизайнерка: «Знайти себе, ту силу, що всередині». Адже для Наді жіночність асоціюється саме з силою любити, допомагати, підтримувати.
Місія нашого бренду проста: ми працюємо, щоб робити жінку щасливішою. NADYA DZYAK про особливі сукні, особливі вироби це речі з унікальною енергетикою, виконані, як твори мистецтва. Творячи ці образи, ми спираємося на власне бачення героїні бренду: вона впевнена, харизматична, природна і любить брати від життя найкраще. Ми робимо одяг, який захоче саме така жінка.
При створенні колекцій Надя вручну викладає складні елементи декору, використовує авторські принти, плісировку та надає перевагу архітектурно вивіреним формам.
«Вибором силуетів і тканин в своїх колекціях, текстурами, декором ми прославляємо жіночність у всіх її проявах»
Дівчина бренду NADYA DZYAK може бути м'якою, повітряною та разом з тим сильною та незалежною, як в колекції осінь-зима 2020/2021, яка створена в дусі культового серіалу «Династія» 1980-х років — з об'ємними рукавами, підплічниками, сміливими кольорами та анімалістичними принтами.
Окрім того, що бренд є резидентом Ukrainian Fashion Week та з'являється на сторінках Vogue, Harper's Bazaar, L'Officiel, Business of Fashion, Forbes та інших впливових медіа, географія клієнтів NADYA DZYAK продовжує розширюватися. Сьогодні речі дизайнерки можна знайти буквально по всьому світу:
Бренд представлений у таких країнах, як Швейцарія, США, Саудівська Аравія, Кувейт, Ліван, Китай, Тайвань, В'єтнам, Таїланд. Із недавнього та незвичайного покупка через інтернет-магазин бренду з Австралії наші сукні носять і на іншому кінці планети. Я б назвала великим здивуванням Китай та інтерес до бренду з цієї країни. Це закрита культура, там користуються своїми додатками та спираються на внутрішній ринок, а наш бренд якось знаходять і люблять замовлення регулярні і через інтернет-магазин, і через Інстаграм.
У вбраннях NADYA DZYAK можна побачити зірок світового масштабу — нещодавно в сукні бренду з'явилася поп-ікона нульових Кайлі Міноуг. Не менше дизайнера надихають і українські музи:
Останнім глибоким натхненням і захопленням для мене стали дві супержінки тендітні, але такі сильні Наталія Ворожбит і Аліна Петровська. Їхній фільм «Погані дороги» на Венеціанському кінофестивалі завоював найвищу оцінку кінокритиків. Це складна, драматична робота, яка вивела українське кіно на міжнародну арену, показавши, що воно гідне таких високих нагород. Дівчата з'явилися на червоній доріжці в сукнях від NADYA DZYAK, і для мене це дуже надихаюча подія українська модна індустрія та українське кіно рука об руку прославляють нашу країну на Заході.
Хоча наслідки локдауну боляче вдарили по світовій fashion-індустрії — покупки та модні події перейшли в онлайн, Надя каже, що вони «просто будуть робити свою справу чесно, з великою любов'ю та пристрастю, як і робили раніше».
Повірте, люди це відчувають і закохуються в наш продукт. Коли дизайнер і команда горять своєю справою, речі вбирають цю енергетику, всю вкладену любов і турботу, а така річ не стане в гардеробі прохідною — вона буде тільки притягувати яскраві події. Звичайно, ми розвиваємо онлайн продажі та плануємо розширюватися. Але я глибоко переконана, що не можна зовсім відмовлятися від живих офлайн продажів, тому що тільки так ти можеш відчути виріб, познайомитися з ним і знайти те, що підходить саме тобі.
А речі NADYA DZYAK підходять тим, хто не боїться бути жіночною в світі, де гендерні ролі продовжують переглядатися.

Засновниця бренду DZHUS про нову колекцію, речі-трансформери та зміни за 10 років історії марки

Українська дизайнерка про життя бренду під час і після локдауну

Made on
Tilda